Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Ani sa nám veriť nechce, ale je to už 18 rokov, kedy sme zorganizovali náš prvý letný tábor! Bolo to úžasné, ako všetky deti a aj my, vedúci, sme pri odchode domov z letného tábora v Starej Turej plakali v júli roku 1996. Čas plynie a my sme už momentálne v pozícii lídra. Je to pozícia, ktorá nás teší, je za ňou totiž obrovský kus kvalitne odvedenej práce. Ale nespíme na vavrínoch, veď naše starostlivo vyberané a celoročne pripravované letné tábory navštevujú každoročne tisíce detí. Ich spokojnosť je pre nás najdôležitejšia!

Zariadime pre Vás:

Chcete o nás vedieť viac?

Čo deťom zbaliť do tábora?

Čo deťom zbaliť do tábora?

Dni strávené mimo rodičov,…

 22.05.2014  11895

Recenzie:

"CK Slniečko NEODPORÚČAME!!! Hlavná Animátorka bola neseriózna. Animátorky (okrem jednej/ zo 4) nemali žiadny vzťah k deťom. Nevenovali sa im, kričali po nich, jediné čo robili a čo im naozaj išlo bolo kričanie po deťoch a pískanie po nich píšťalkou ako po psoch. Animátorky sa viac venovali sebe a mobilným telefónom. Miesto toho, aby deti naučili nejaký tanček či pesničku, bolí celé šťastné, keď deti naučili postaviť sa do radu. Také smutné ako v tejto škole prírode sme naše deti ešte nevideli. Deti mali obavy byť s animátorkami samé. Slečny animátorky (okrem jednej) to mali asi za trest, pretože sa tak k deťom správali. Slečny zdravotníčku sme nikdy nevedeli nájsť. Nedávala deťom lieky včas. Mali sme ju zaplatenú do času nášho odchodu. V deň odchodu si chlapec poranil hlavu, samozrejme, slečnu zdravotníčku sme už nenašli, nakoľko bola na ceste domov. Boli sme neskutočne sklamaní a do budúcna nebude s CK Slniečko spolupracovať. "

Skola v prirode Dudince | 25.06.2022

(1.4/5)

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (39)
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?
Čo deťom zbaliť do tábora?

Čo deťom zbaliť do tábora?

Dni strávené mimo…

 22.05.2014  11895

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím