Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Firma Horvat Partners už niekoľko rokov poskytuje kompletné rekonštrukcie bytov a bytových jadier, maľovanie, služby hodinového manžela, montáže podláh, menšie stavebné práce ale tiež murárske a remeselné práce. S radosťou Vám pomôžeme aj s úpravou okolia Vášho rodinného domu.
Máme za sebou veľa spokojných zákazníkov a veríme, že s našimi službami budete spokojný aj Vy. Pri práci uplatňujeme svoje vedomosti a praktické skúsenosti.
Ak ste v našom zozname nenašli to čo hľadáte, neváhajte nás so svojou požiadavkou osloviť.

Zariadime pre Vás:

Ponúkame kompletnú správu objektov, správu technických zariadení, revízie, bežnú údržbu exteriérov a interiérov.


Naša spoločnosť Horvat Partners poskytuje komplexnú stavebnú a inžiniersku činnosť. Rekonštrukcie bytov a domov, dokončovacie práce na hrubých stavbách podľa požiadaviek zákazníka, búranie priečok a panelov, murárske a obkladačské práce. Neváhajte nás kontaktovať ani v prípade inštalácie kabeláží, opravy poškodených podláh a obkladov stien.


V prípade záujmu o elektroinštalačné práce nás neváhajte kontaktovať, určite budete spokojný ! Vieme Vám pomôcť s opravou a montážou / výmenou vypínačov a elektrických zásuviek, montážou stropných svietidiel, výmenou rozvodov a pripojením elektrospotrebičov. Našu spoločnosť môžete osloviť aj v prípade, že potrebujete opravu ističov, revíziu alebo inštaláciu rozvodných skríň alebo ističových skriniek.


Naša spoločnosť vykonáva aj vodoinštalačné práce v bytoch, bytových jadrách, kúpeľniach, kuchyniach a rodinných domoch. Pomôžeme Vám s montážou alebo výmenou toalety, vodovodnej batérie, umývadla alebo sifónov. Neváhajte nás osloviť aj v prípade, ak potrebujete výmenu silikónu na sanitárnych zariadeniach alebo montáž sprchového kúta / vane.


Poskytujeme úpravy, údržbu a servisné práce podľa potrieb a individuálnych požiadaviek zákazníka. Vyriešime všetko, čo potrebujete - montáž dverí, zárubní, maliarske práce, stierkovanie, drobné vysprávka, pokládka podlahy v interiéri a exteriéri ( chodníky, dlažby, kamenný koberec, zámková dlažba). Pomôžeme Vám so všetkými drobnými prácami vo vašej domácnosti.


S radosťou Vám v interiéri pomôžeme nielen s búraním/stavaním priečok ale aj so stierkovaním, vysprávkou stien, tapetovaním, maliarskymi prácami alebo obkladačskými prácami.

Chcete o nás vedieť viac?

Prečo môže byť aj menšia firma väčším odborníkom?

Prečo môže byť aj menšia firma väčším…

Zvažujete renováciu&nbsp…

 09.09.2016  17694

Domáci majster musí byť „odborník na všetko“

Domáci majster musí byť „odborník na…

S domácimi majstrami a…

 03.02.2015  14432

Recenzie:

"Opäť som bola s prácou pána Zdenka spokojná."

Anna Bakošová | 24.11.2019

(5/5)

OBKLAD V KUCHYNI

Cena: 140,00 €

Pre klienta sme dokončovali menšiu kuchynskú linku, v ktorej sme premiestňovali elektriku a následne lepili kuchynský obklad.

Cena: 140,00 €

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (2746)
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?
Prečo môže byť aj menšia firma väčším odborníkom?

Prečo môže byť aj menšia…

Zvažujete renováciu…

 09.09.2016  17694

Domáci majster musí byť „odborník na všetko“

Domáci majster musí byť…

S domácimi…

 03.02.2015  14432

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím