Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

OP WOOD s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom, predajom a montážou celomasívnych a veľkoplošných drevených podláh z domácich aj exotických drevín od firiem PANMAR wood, DLH, Kährs, Tarkett Wood ako aj slovenských výrobcov. Zabezpečujeme kompletný servis akým je poradenstvo, montáž, lepenie, renovácie a povrchové úpravy lakovaním alebo olejovaním. Spoločnosť vznikla z praxe, postavená na skúsenostiach, ktoré prerástli na základe požiadaviek klientov aj do predaja kvalitných svetových výrobcov drevených podláh a terás z exotických drevín.

Zariadime pre Vás:

OP WOOD - vysoko kvalitné drevené podlahy, terasy a drevené kúpeľne.

Dubové podlahy
Panmar Wood má vo svojej ponuke veľa vzorov (druhov) drevených podláh z masívu. Každá z ponúkaných podláh má svoj nenapodobniteľný pôvab a charakter. Nami vyrábané drevené podlahy sa dokonale hodia do vnútorných priestorov, či už do tradičných miestnosti, ktorým dodávajú klasický vzhľad, alebo aj do moderné projektovaných a zariadených priestorov.

Povedali o Nás:

"Spokojnosť s odvedennou prácou. Jedna z mála firiem na Slovensku. "

Mário Rogel | 02.02.2016

(5/5)

OPWOOD drevené podlahy

"Dakujem este raz Mário. S pozdravom,Ondrej."

Príjemná zákazka u príjemných zákazníkov. Klient mal veľmi dobrý cit pre detail a som rád, že si presadil aj obloženie steny tou istou podlahou. Výsledok je výborný.

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (444)

Ondrej Prívara

konateľ

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím