Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

"Sme nadšení nádhernou novou kúpeľňou, ktorá prekonala naše očakávania. Oceňujeme kvalitu, odbornosť a rýchlosť celej rekonštrukcie. Ďakujeme a vyjadrujeme svoju maximálnu spokojnosť. "

(5/5)

REIN

"Ďakujeme veľmi pekne za vaše hodnotenie a sme veľmi šťastní že sme Vás mohli spoznať vďaka tejto kúpeľni ;) ostane v našej pamäti navždy."

Nádherné moderné jadro s šedou dlažbou a bieleho obkladu.

Naozaj veľmi krásna kúpeľňa v kombinácii šedej dlažby a bieleho obkladu, osadenej atypickým priestranným sprchovacím kútom v rozmeroch 110x90, s priestorom na práčku pre šírku 60cm a samozrejme sme mysleli do budúcnosti, kde sme pripravili zásuvku aj pre sušičku :). V sprchovacom kúte je použitá podomietková bátéria HansGrohe s iBoxom, a samozrejme Nika. Podarilo sa nám vtesnať sen pani domácej veľké umývadlo v šírke 90cm a aby to nebolo málo tak na požiadavku zákazníka sme zrealizovali príručnú sprchu pri umývadle, ktorá je napojená na umývadlovú batériu a toto všetko do klasického jadra o rozmeroch 190x170cm 😉. A rád by som dal do pozornosti podsvietený sadrokartónový podhľad 🙂 ✨. Nesmieme zabudnúť ani na toaletu, kde sme použili splachovací systém Grohe od nemeckého výrobcu, Vo WC nesmie chýbať bidetová batéria, polička nad dverami pre odkladanie toaletných potrieb a ako je unás zvykom osadené neviditeľné dvierka pre prístup k vodomerom a plynomeru.

Ďalšie informácie nájdete na stránke REIN

Je toto hodnotenie užitočné?

Áno (169)
4.93/5
82 referencií PRO

REIN s.r.o.

Richtárska 323/6
97101 Prievidza 971 01
Slovensko

IČO: 51158132
DIČ: 2120654041
IČ DPH: SK2120654041

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Váš kredit je 10,00 € | Dobiť kredit

Váš rozpočet:
Cieľová skupina:
Geografické zacielenie:
Vek: od do
Pohlavie:
Poznámka: (napr. zariadim.sk, refe.sk, FUNPAGE klienta + dodávateľ týždňa, referencia týždňa atď)
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím