Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Spol. SLOVECO s.r.o. vznikla 22.11.1991 a do obchodného registra bola zapísaná 6.1.1992. Od svojho vzniku až do dnešných dní jej hlavným cieľom je poskytovať dodávky a realizácie priemyselných a stavebných výrobkov v horeuvedených oblastiach, výstavby rodinných domov a ich častí s dôrazom na maximálnu avšak aj optimálnu kvalitu, termíny a náklady. Počas svojej vyše 20 ročnej existencie firma zaviedla na trh viacero medzinárodne uznávaných najmodernejších výrobkov a technológií (napr. jednovrstvové mechanicky kotvené SBS polymérasfaltové pásy, kupolkový hydroizolačný SYSTÉM PLATON… atď .)

Zariadime pre Vás:

ISOLA – SYSTÉM PLATON

Originál priamo od vynálezcu hydroizolačných membrán s kupolkami.
Rozsiahla ochrana proti všetkým vplyvom vody a vlhkosti v stavbách.
Kompletný systém pre novostavby aj asanácie.
Vyše 40 ročná tradícia.

OLDROYD

Oldroyd je drenážna fólia, zabraňujúca prenikaniu vody a radónu! Obsahuje kupolky (nopy) tvoriace kanáliky, ktorými môže voľne odvádzať vodu, odvetrávať ako radón, tak aj vlhkosť.


Pracujeme s produktmi od firmy Raychem. Okrem mnohých iných úspechov je Raychem už viac než 40 rokov známy ako vynálezca a dodávateľ samoregulačných vykurovacích technológií.
Aj vďaka jedinečnému know-how v oblasti samoreglačných technológií bol Raychem doteraz ako jediný schopný na trh priniesť dlhodobo funkčné a spoľahlivé samoregulačné vykurovacie káble do interiérov (T2 RED) a na údržbu teploty TÚV v potrubiach (systém HWAT).
Elektrické podlahové vykurovanie a ochranné systémy pomocou vykurovacích káblov. Teplá podlaha je konzorcium svetových výrobných podnikov.

Certifikáty

Od roku 1998 sme exkluzívnym importérom solárnych systémov na ohrev pitnej vody austrálskej firmy Solahart.

S nástupom fotovoltaických systémov sme do portfólia zaradili aj systém Kerberos na ohrev pitnej vody fotovoltaickými panelmi.

Rast trhu s elektrickým káblovým vykurovaním a s tým spojený rast dopytu zákazníkov po elektrických bojleroch a naša snaha poskytnúť zákazníkovi čo najkomplexnejšie služby viedli k rozšíreniu spolupráce so spoločnosťou Tatramat a do portfólia sme zaradili aj ich inteligentné bojlery a tepelné čerpadlá na ohrev pitnej vody.


Už od roku 1991 na slovenskom trhu ponúkame zákazníkom špičkové asfaltové šindle ISOLA s bridlicovou povrchovou úpravou a jedinečnými vlastnosťami, ktoré najlepšie konkurenčné asfaltové šindle prevyšujú podľa nezávislého testu o vyše 50%.

ISOLA

Zákazník ma na výber širokú paletu farieb a tvarov, s elegantnými strešnými doplnkami. Jedinečnou v tejto kategórii je taktiež záruka, ktorá je za splnenia výrobcom stanovených podmienok až 15+5 rokov.

Certifikáty

Vzhľadom na popularitu plechových krytín sme do nášho sortimentu zaradili aj špičkové maloformátové plechy ISOLA Powertekk. Ide o plechovú krytinu s rozmerom jedného plátu 1,25m a kotvením z predu bez gumičky, čím odpadá problém so zvetrením tesnenia vplyvom poveternostných faktorov, a zároveň je krytina odolná aj voči vetrom o sile orkánu, nakoľko na jej odfúknutie zo strechy by vietor musel krytinu vytrhnúť aj latovaním. Kameninový posyp krytiny je pri výrobe testovaný proti poškodeniu a drobeniu. Záruka na krytinu je 30 rokov.

Chcete o nás vedieť viac?

Podlahové kúrenie bez obmedzení

Podlahové kúrenie bez obmedzení

Nemusíte zohľadňovať krytinu,…

 13.10.2015  7923

Povedali o Nás:

"Po roku prevádzky - bez jedinej pripomienky."

Jaroslav Oľha | 24.10.2014

(5/5)

dodávka a realizácia el. podlahového kúrenia v RD

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (678)
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Chcete o nás vedieť viac?

Podlahové kúrenie bez obmedzení

Podlahové kúrenie bez…

Nemusíte…

 13.10.2015  7923

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím