Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

"S prácou 3linea som veľmi spokojný, s našimi náročnými požiadavkami sa vysporiadali viac ako zaujímavým a kreatívnym spôsobom. Môžem len odporučiť."

(4.8/5)

Pasívny rodinný dom, Košice-Pereš

Rodinný dom v Košiciach-Pereši navrhnutý ako drevodom v pasívnom energetickom štandarde je súčasťou existujúcej zástavby rodinných domov. Návrh bol limitovaný požiadavkou investora osadiť novostavbu na jestvujúce základy nezrealizovaného domu. Ďalšími faktormi, ktoré výrazne ovplyvnili návrh, boli relatívne úzky pozemok, spádovanie terénu, pozícia domu pod úrovňou komunikácie, veľkosť susedných objektov a orientácia na svetové strany. Vstup z prístupovej komunikácie na pozemok je zo západnej strany, parkovanie je v severozápadnom rohu pozemku. Objekt je jednopodlažný, okrem obývacej izby s vloženým medzistropom prístupným točitým schodiskom. Dispozícia jednoducho tvarovanej hmoty je prehľadná s logickým delením priestorov. Cez vstupné zádverie je prístupná centrálna chodba. Južná časť domu patrí priestoru obývacej izby a kuchyne s jedálenskou časťou a priľahlou komorou. Detské izby a spálňa sú orientované v severnej časti s výhľadmi na východ a západ. Obytné priestory sú doplnené adekvátnym hygienickým zázemím, odkladacími priestormi a technickou miestnosťou. Obývacia izba a spálňa majú možnosť priameho východu na drevenú terasu s výhľadom do záhrady.

Je toto hodnotenie užitočné? Áno (125)

3linea Architekti

3linea Architekti

4.68/5
3 referencií

živnostník, spoločnosť

> architekt, projektant

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Nastavenie promovania v sieti Facebook

Váš kredit je 0,00 € | Dobiť kredit

Nemáte dostatočný kredit na boostovanie referencie.

Váš rozpočet:
Cieľová skupina:
Geografické zacielenie:
Vek: od do
Pohlavie:
Poznámka: (napr. zariadim.sk, refe.sk, FUNPAGE klienta + dodávateľ týždňa, referencia týždňa atď)
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím