Ako funguje zariadim.sk?

Ak potrebujete niečo zariadiť, alebo viete niečo zariadiť - ste tu správne.

Svet zariaďovania

sme rozdelili na 7 základných skupín-oblastí, z ktorých si určite vyberiete:

 • dom, byt, interiér
 • záhrada, exteriér
 • rodina, domácnosť, zdravie
 • auto-moto, doprava
 • oslavy, podujatia, udalosti
 • umenie, grafika, dizajn
 • služby pre firmu

Oblasti, ktoré môžete sledovať z rôznych pohľadov:

Môj svet - Zákazky - Dodávatelia - Referencie - Príbehy

 

Terminológia

Snažili sme sa zachovať bežne používané slovné spojenia a nevymýšľať novú terminológiu, ktorú by sme museli komplikovane opisovať:

Profil - súhrn informácií a údajov o danom užívateľovi, rozsah podľa typu užívateľa

Zákazník - užívateľ, ktorý potrebuje niečo zariadiť, základné informácie, bez referencií

Zákazka - súhrn požiadaviek čo treba zariadiť - popis, termín, miesto, čas. 4-krokový formulár sa môže zdať prehnane dlhý, niekedy však nevieme čo, kedy, ako potrebujeme, aby sme predišli nedorozumeniam a zdĺhavej komunikácii telefonicky alebo e-mailom, pripravili sme formulár ako sprievodcu.

Dodávateľ - užívateľ, ktorý vie niečo zariadiť, má dodávateľský profil - popis činností a skúseností, referencie spokojných zákazníkov, popis lokality, v ktorej pôsobí. Dodávateľ môže tiež vytvárať zákazky, jeho hlavnou činnosťou je reagovať na zákazky a pripravovať ponuky.

Ponuka - odpoveď na zákazku, v ktorom dodávateľ navrhne dátum, čas a podmienky, za ktorých je ochotný zákazku realizovať. Ponuku môže vytvoriť aj neregistrovaný užívateľ, ktorý údaje do profilu doplní po aktivácii konta.

Dohoda - keď zákazník akceptuje ponuku jedného z dodávateľov - je dohodnutý termín a čas realizácie zákazky.

Referencie - hodnotenie dodávateľa očami jeho zákazníka - v prvej fáze do októbra sme sa zamerali na pozitívne referencie - učíme Slovákov chváliť druhých, cieľom je reálne zhodnotiť prácu druhých a pomôcť tak ostatným sa rozhodnúť

Príbehy - inšpiratívne príbehy zo zariaďovania s prelinkovaním na kvalitných dodávateľov, doplnené o ilustračné či skutočné obrázky autorov

 

hore

MÔJ SVET

Časť určená registrovaným užívateľom, v ktorej si môžu vytvárať a spravovať svoje zákazky, ponuky, komunikáciu s ostatnými užívateľmi.

Všetko okolo profilu užívateľa, zákazok a ponúk sa odohráva v časti Môj svet.

Pre zverejnenie zákazky vyplňte niekoľko krokov, v ktorých odpovedáte na tieto otázky:

 1. Čo potrebujete zariadiť?
 2. V akej oblasti hľadáte odborníka?
 3. Kto by to mal celé zrealizovať? Čo by mal vedieť?
 4. Kedy, resp. ako často potrebujete mať zákazku hotovú?
 5. Je to činnosť jednorázová alebo opakovaná?
 6. Kde sa bude práca, zákazka realizovať?
 7. Chcete osloviť len vybranú skupinu dodávateľov? Alebo zverejnite zákazku všetkým?

Zákazka bude zverejnená po zakúpení kreditu v poslednom kroku.

Aj neregistrovaný užívateľ môže vytvoriť zákazku, na jeho zverejnenie je potrebné aktivovať profil - po vytvorení zákazky posielame notifikačný e-mail s aktivačnou linkou. Po aktivácii je potrebné dokončiť zákazku v časti Môj svet - Moje zákazky - zákazka je v stave draft.

Výber - zákazku môžete zverejniť na stránke pre všetkých, alebo sa rozhodnúť, že oslovíte priamo vybraných dodávateľov, ktorých poznáte - vtedy bude Vaša zákazka dostupná len pozvaným dodávateľom:

 

hore

ZÁKAZKY

Zoznam všetkých zákaziek registrovaných užívateľov, možnosť vytvoriť novú zákazku aj ako neprihlásený užívateľ. Prihlásený užívateľ má navyše možnosť označiť si zákazku ako zaujímavú a neskôr sa k nej v rámci svojho sveta vrátiť - Môj svet - Moje zákazky - obľúbené.

Detail zákazky obsahuje všetky potrebné informácie na realizáciu vrátane lokality, ponúkanej ceny, preklik na zákazníka, termín - s možnosťou priamo reagovať a vytvoriť ponuku:

Reakciou na zákazku je vytvorenie ponuky - podobne ako zákazku aj ponuku je možné vytvoriť ako neregistrovaný užívateľ, ponuka sa odošle zákazníkovi po aktivácii profilu. V ponuke navrhnete dátum, čas, prípadne upresnite, alebo sa opýtate na detaily, ktoré neboli zrejmé z popisu zákazky.

 

hore

DODÁVATELIA

prehľad overených dodávateľov, ktorých odporučili vaši známi a známi vašich známych. Profil jednotlivých dodávateľov obsahuje popis jeho činností, galériu jeho prác a lokalitu, v ktorej podniká. Pozrite si vzorový profil. Súčasťou údajov sú aj referencie jeho spokojných zákazníkov. Aké ďalšie benefity získate? Pozrite si benefity.

 

hore

REFERENCIE

reálne skúsenosti reálnych ľudí - referencie na dodávateľov čohokoľvek, ktoré sme začiatkom leta začali zbierať a stále pribúdajú. K dodávateľom sa dostanete cez ich spokojných zákazníkov.

 

hore

PRÍBEHY

časť inšpiratívnych príbehov zo zariaďovania, či zaujímavé poznatky zo všetkých oblastí ostáva súčasťou stránky naďalej.

 

hore


Nenašli ste odpovede na svoje otázky? Kontaktujte nás e-mailom: info@zariadim.sk, telefonicky: 0918-228 898 alebo v pracovnom čase aj prostredníctvom live chat-u v pravej dolnej časti stránky.

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím