Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

"Namontované za cca 3 hodiny + nejaké drobné. Káble v lištách, diera po prieraze cez stenu zahľadená. Poriadok. Pekná čistá robota, príjemná komunikácia. Vnútorná jednotka je super tichá. "

(5/5)

Hisense energy pro plus

Dodanie a inštalácia super tichej klimatizácie Hisense Energy PRO PLUS 🏡

👉 Prémiová klimatizácia Hisense ENERGY PRO PLUS v primeranej cene s parametrami a výbavou na úrovni klimatizácií drahších o viac ako 400€ 👌 Maximálna energetická účinnosť A+++, hlučnosť len 18dB, vykurovanie až do -25°C, vzduchový filter 4v1 a Hi-Nano technológiou proti nečistotám a zápachom. Najvyššia modelová rada ENERGY PRO PLUS je vlajkovou loďou spoločnosti Hisense, ktorá splní požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov. 

Ak hľadáte spoľahlivú klimatizáciu za rozumnú cenu, ktorá vás v lete príjemné schladí a v zime zahreje – klíma Hisense je správne riešenie. V našej ponuke nájdete elegantnú a vysoko účinnú klimatizáciu Hisense NEW ENERGY, najpredávanejšiu Hisense COMFORT ale aj model z nizššej cenovej kategórie Hisense EASY, ktorá je dokonalou kombináciou spoľahlivosti a jednoduchosti. Už od roku 1997 poskytujeme poradenstvododanie a profesionálnu montáž klimatizácií. Súčasťou nášho kompletného servisu je aj záručný a pozáručný servis klimatizácií. U nás si vyberiete z takmer stovky typov klimatizácií značiek SAMSUNGDAIKINTOSHIBAMITSUBISHIPANASONICINVENTORSINCLAIRHISENSE a GREE. 

Ďalšie informácie nájdete na stránke Klimatizácie-bratislava.eu

Je toto hodnotenie užitočné?

Áno (1839)

BECOM, spoločnosť s ručením obmedzeným

Športová 1684/39
90042 Dunajská Lužná
Slovensko

IČO: 35726474
DIČ: 2020218882
IČ DPH: SK 2020218882

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Váš kredit je 15,67 € | Dobiť kredit

Váš rozpočet:
Cieľová skupina:
Geografické zacielenie:
Vek: od do
Pohlavie:
Poznámka: (napr. zariadim.sk, refe.sk, FUNPAGE klienta + dodávateľ týždňa, referencia týždňa atď)
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím