Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

"Práca bola vykonaná kvalitne a v požadovanom rozsahu. "

(4.4/5)

Dodávka a montáž 15 ks klimatizácie Toshiba

Nástenná klimatizácia Toshiba Suzumi Plus RAS-B10 N3KV2-E1/RAS-10N3AV2-E1, Nástenná klimatizácia Toshiba Suzumi Plus RAS-B13 N3KV2-E1/RAS-13N3AV2-E1 - dodávka a montáž 15ks klimatizácie Toshiba.

Klimatizácie TOSHIBA patria medzi najžiadanejšie značky v našom portfóliu, najmä kvôli svojej spoľahlivosti, ale aj širokej variabilite modelov.  

Najnovšou novinkou je Klimatizácia Toshiba SHORAI Edge Black & White s elegantným matným dizajnom a možnosťou výberu v klasickom bielom alebo štýlovom čiernom dizajne. Medzi najobľúbenejšie klímy na trhy sa určite radí aj dizajnová klimatizácia Haori vyššej strednej triedy s maximálnou energetickou účinnosťou a inovatívnou koncepciou vymeniteľného, elegantného textilného krytu. Zo strednej rady ponúka Toshiba univerzálny model Shorai Edge, a rovnako skvelú a veľmi obľúbenú sériu klimatizácii zo základnej rady Toshiba Seiya. Pre špeciálne , podokenné alebo nízkostropové inštalácie je veľmi obľúbená parapetná klimatizácia Toshiba, ktorá určite poteší užívateľov s jej jedinečným efektom podlahového kúrenia. 

Riešením pre firmy klimatizačné systémy Toshiba VRF ideálne pre komplexné inštalácie vo vačších stavbách s viacerými miestnosťami, ako sú kancelárske budovy, nákupné centrá, gastro prevádzky, skladové miestnosti alebo hotely. Tieto klimatizácie ponúkajú tiež široké spektrum vnútorných jednotiek kazetové jednotky , nástenné jednotky, kanálové jednotky alebo podstropné riešenia chladenia

Ďalšie informácie nájdete na stránke Klimatizácie-bratislava.eu

Je toto hodnotenie užitočné?

Áno (4115)

BECOM, spoločnosť s ručením obmedzeným

Športová 1684/39
90042 Dunajská Lužná
Slovensko

IČO: 35726474
DIČ: 2020218882
IČ DPH: SK 2020218882

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Váš kredit je 20,67 € | Dobiť kredit

Váš rozpočet:
Cieľová skupina:
Geografické zacielenie:
Vek: od do
Pohlavie:
Poznámka: (napr. zariadim.sk, refe.sk, FUNPAGE klienta + dodávateľ týždňa, referencia týždňa atď)
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím