Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

"Veľká spokojnosť 👌 Náš Niko zvláda ozonoterapiu super, užíva si to. Vždy sa vráti krásne voňavý, čistučký, s ostrihanými pazúrikmi a vyčistenými uškami 😍 Za čo som najviac vďačná, je to, že ozonoterapia skutočne veľmi pomohla proti plznutiu ! Veľmi je to vidno, preto sa snažíme do salónu chodiť aspoň raz za mesiac. Ďakujem a odporúčam   "

(5/5)

OZONOTERAPIA / HYDROMASÁŽ PRE PSOV - BRATISLAVA

😍 Doberman Niko si ku nám prišiel vychutnať relaxačnú a zároveň liečebnú procedúru ozonoterapiu. Ozonoterapia pôsobí proti baktériám, vírusom, plesniam a urýchľuje hojenie rán, pomáha taktiež pri regenerácii po veľkej fyzickej a psychickej záťaži, akú podstupujú napríklad služobné psy 🐶👮‍♂️, výcvikové alebo výstavné psy. 

Hľadáte kvalitný psí salón v Bratislave ? U nás dostane každý psík prvotriednu starostlivosť ❤️ Ponúkame wellness služby pre malé, stredné aj veľké psy. S láskou sa postaráme o ich chlpatý kožúšok, labky, pazúriky ale aj celkovú vitalitu psíka. Zabezpečujeme komplexnú starostlivosť o psov, preto v našej ponuke okrem strihania, česania a kúpania nájdete aromaterapiu pre psovozonoterapiu a hydromasážtrimovanie psov ale aj odstraňovanie zubného kameňa ultrazvukom.

Naším cieľom je, aby od nás odchádzal každý psík nie len krásny ale aj zdravý a spokojný 🐶 Ako sa u nás psíkom páči si môžete pozrieť v našej galérií 📷 Tešíme sa na Vašu návštevu.

Ďalšie informácie nájdete na stránke Dogsbeauty.sk

Je toto hodnotenie užitočné?

Áno (126)
5/5
19 referencií PRO

živnostník, spoločnosť

> starostlivosť o domácich miláčikov

Dog´s beauty and wellness

Mánesovo námestie 1
85101 Bratislava-Petržalka
Slovensko

IČO: 54205654

Dogsbeauty.sk

Andrea Suroviaková

majiteľka
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Váš kredit je 22,50 € | Dobiť kredit

Váš rozpočet:
Cieľová skupina:
Geografické zacielenie:
Vek: od do
Pohlavie:
Poznámka: (napr. zariadim.sk, refe.sk, FUNPAGE klienta + dodávateľ týždňa, referencia týždňa atď)
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím