Pracovná príležitosť - Klientská podpora pre internetový produkt

Klientská podpora

Sme dynamický tím mladých ľudí, ktorí chcú každý deň aspoň trochu zlepšiť svet. Našim priestorom je zariaďovanie služieb na internete a milujeme rýchle tempo práce. Našim cieľom je stať sa najväčším portálom skutočne overených firiem a ľudí.

 

 
 


 
 
ČO BUDÚ TVOJE ÚLOHY?
Tvojou úlohou bude v prvom rade cítiť sa príjemne a v pohode, byť bez stresu. Trváme na tom.
Náplňou práce bude sekundárny styk s klientom a administratívna práca s tým spojená. Pracovať budeš s interným systémom a budeš spravovať databázu našich a potenciálnych klientov. Tiež budeš pomáhať našim obchodníkom, aby všetko klapalo ako má.
 
ČO OČAKÁVAME OD IDEÁLNEHO KANDIDÁTA?
Očakávame, že budeš samostatná, pedantná, komunikatívna s príjemným hlasom v telefóne . Že budeš rada skúšať nové veci a nebudeš sa báť experimentovať. Chuť sa neustále vzdelávať a učiť nové veci takisto nebude na škodu. Určite by Ti nemal byť cudzí internet (email, www), Word a Excel by mali byť Tvoji verní pomocníci.
 
AKÉ BUDEŠ MAŤ INÉ VÝHODY U NÁS?
Sme mladý, silný kolektív, ktorý ťa podrží a nakopne keď to budeš potrebovať. Máme pracovné prostredie, v ktorom sa budeš cítiť takmer ako doma. Práca u nás je stabilná a najmä dlhodobá.
 
MÁME ZÁUJEM O:
brigáda
 
KTO SME?
Sme mladý dynamický kolektív a hľadáme šikovného parťáka do tímu. Pomáhame všetkým Slovákom nájsť si drobných dodávateľov podľa ich kvality. Pre firmy aj jednotlivcov ponúkame marketingový priestor ktorý preverí a predá kvalitu ich práce, učíme ich pracovať s referenciami, textami a dátami o zákazníkoch na internete.

NÁŠ CIEĽ?
Chceme sa stať najväčším portálom overených ľudí a firiem.
Pracujeme s VÁŠŇOU, veríme tomu čo robíme a naša práca nás napĺňa. EMPATIA- počúvame Váš názor , ktorý nás inšpiruje a posúva ďalej. Je to TÍMOVÁ PRÁCA. Všetci pracujeme a pomáhame si spoločne. Viac o našom tíme nájdeš v časti o nás na portáli zariadim.sk

ODKEDY ŤA POTREBUJEME?
Najlepšie by bolo ak by si nastúpil ihneď, ale ak to nepôjde radi počkáme.

ZAUJALA ŤA TÁTO PONUKA?
Pošli nám tvoj životopis, prípadne prečo by sme si mali vybrať práve Teba. V čom si najlepší a aké máš zručnosti a schopnosti. Ak si myslíš, že nespĺňaš požiadavky, životopis nám kľudne poslať môžeš a my zvážime či Ťa pozveme na osobný pohovor.
 
TVOJE MINIMÁLNE VZDELANIE BY MALO BYŤ:
stredoškolské s maturitou

 

Zaujali sme ťa?

Životopis nám môžeš zaslať na email uvedený v kontaktoch. Tešíme sa na našu spoluprácu. :)

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím