Pracovná príležitosť. Fresh minds sa rozrastá!

Obchodník ktorý vie zaujať

Sme dynamický tím mladých ľudí, ktorí chcú každý deň aspoň trochu zlepšiť svet. Našim priestorom je zariaďovanie služieb na internete a milujeme rýchle tempo práce. Našim cieľom je stať sa najväčším portálom skutočne overených firiem a ľudí.

 

Hľadáme parťáka do tímu obchodníkov ktorých baví pomáhať Slovenským dodávateľom lepšie sa predať na internete a zároveň ich baví vedieť sa presadiť a predať rozumnú službu za veľmi rozumnú cenu. Nemusíš mať za sebou roky praxe v predaji, ale musíš sa vedieť predať a mať chuť stať sa najlepší v tom čo robíš. Mal by si sa zaujímať o internet a jeho možnosti pre podnikanie.

 
ČO BUDÚ TVOJE ÚLOHY?
Tvojou úlohou bude v prvom rade cítiť sa príjemne a v pohode, byť bez stresu. Trváme na tom.
Náplňou práce bude komunikácia s malými a stredne veľkými firmami rôznych odvetví, aktívny predaj jedinečnej spolupráce v ktorej my píšeme o zariaďovaní projektov ktoré nás bavia a dodávatelia získajú jedinečný priestor na internete kde ich oslovia nový zákazníci. Projekt zariadim.sk.

 
ČO OČAKÁVAME OD IDEÁLNEHO KANDIDÁTA?
Platové ohodnotenie bude veľmi zaujímavé, ale ako v každom obchode záleží od toho koľko predáme . Od teba očakávame, že budeš komunikatívny, samostatný, odolný voči stresu. Že budeš rád skúšať nové veci a nebudeš sa báť experimentovať. Chuť sa neustále vzdelávať a učiť nové veci takisto nebude na škodu.
 
AKÉ BUDEŠ MAŤ INÉ VÝHODY U NÁS?
Sme mladý, silný kolektív, ktorý ťa podrží a nakopne keď to budeš potrebovať. Máme pracovné prostredie, v ktorom sa budeš cítiť takmer ako doma. Dostaneš mobilný telefón a notebook aj na osobné účely. Práca u nás je stabilná a najmä dlhodobá. Vynikajúcim obchodníkom sa nestaneš za dva týždne, ak však zaberieš na plno, do pol roka si hviezda a nebudeš chcieť odísť.
 
MÁME ZÁUJEM O:
brigáda, hlavný, živnosť
 
KTO SME?
Sme mladý dynamický kolektív a hľadáme šikovného parťáka do tímu. Pomáhame všetkým Slovákom nájsť si drobných dodávateľov podľa ich kvality. Pre firmy aj jednotlivcov ponúkame marketingový priestor ktorý preverí a predá kvalitu ich práce, učíme ich pracovať s referenciami, textami a dátami o zákazníkoch na internete.

NÁŠ CIEĽ?
Chceme sa stať najväčším portálom overených ľudí a firiem.
Pracujeme s VÁŠŇOU, veríme tomu čo robíme a naša práca nás napĺňa. EMPATIA- počúvame Váš názor , ktorý nás inšpiruje a posúva ďalej. Je to TÍMOVÁ PRÁCA. Všetci pracujeme a pomáhame si spoločne. Viac o našom tíme nájdeš v časti o nás na portáli zariadim.sk

ODKEDY ŤA POTREBUJEME?
Najlepšie by bolo ak by si nastúpil ihneď, ale ak to nepôjde radi počkáme.

ZAUJALA ŤA TÁTO PONUKA?
Pošli nám tvoj životopis, prípadne prečo by sme si mali vybrať práve Teba. V čom si najlepší a aké máš zručnosti a schopnosti. Ak si myslíš, že nespĺňaš požiadavky, životopis nám kľudne poslať môžeš a my zvážime či Ťa pozveme na osobný pohovor.
 
TVOJE MINIMÁLNE VZDELANIE BY MALO BYŤ:
stredoškolské s maturitou

 

Zaujali sme ťa?

Životopis nám môžeš zaslať na email uvedený v kontaktoch. Tešíme sa na našu spoluprácu. :)

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím