Pracovná príležitosť - PHP kóder pre zariadim.sk

Hľadáme skúseného kódera!

Sme dynamický tím mladých ľudí, ktorí chcú každý deň aspoň trochu zlepšiť svet. Našim priestorom je zariaďovanie služieb na internete a milujeme rýchle tempo práce. Našim cieľom je stať sa najväčším portálom skutočne overených firiem a ľudí. Teraz chceme rozšíriť svoj tím o ďalšieho kódera, ktorý nám pomôže implementovať nové vylepšenia na náš portál.

 

 
 
 
ČO BUDÚ TVOJE ÚLOHY?
Ide o spoluprácu s aktuálnymi programátormi, kde bude tvojou úlohou čo najskôr pochopiť architektúru nášho portálu, aby si moholo samostatne implementovať nové funkcie a vylepšenia. Samozrejme budeš mať plnú podporu od našich súčasných kóderov a celého tímu.
 
ČO OČAKÁVAME OD IDEÁLNEHO KANDIDÁTA?
Nevyhnutnosťou je vynikajúca znalosť PHP, Nette framework je plus. Dôležitá je tvoja schopnosť pracovať s portálom, ktorý obsahuje viacero funkcií a user úrovní, a to na úrovni architektúry portálu. Musí ťa baviť konverzia a angažovanie zákazníka na stránke. Plánujeme prejsť na responzívny dizajn, takže by sme radi videli tvoje skúsenosti s implementáciou responzívneho dizajnu. Mal by si byť samostatný a mať schopnosť pracovať so vzdialeným týmom, dodržiavať termíny a snažiť sa o nezávislý pokrok bez čakania na pokyny.
 
AKÉ BUDEŠ MAŤ INÉ VÝHODY U NÁS?
Sme mladý, silný kolektív, ktorý ťa podrží a nakopne keď to budeš potrebovať. Máme pracovné prostredie, v ktorom sa budeš cítiť takmer ako doma. Práca u nás je stabilná a najmä dlhodobá.
 
MÁME ZÁUJEM O:
Trvalý pracovný pomer
 
KTO SME?
Sme mladý dynamický kolektív a hľadáme šikovného parťáka do tímu. Pomáhame všetkým Slovákom nájsť si drobných dodávateľov podľa ich kvality. Pre firmy aj jednotlivcov ponúkame marketingový priestor ktorý preverí a predá kvalitu ich práce, učíme ich pracovať s referenciami, textami a dátami o zákazníkoch na internete.

NÁŠ CIEĽ?
Chceme sa stať najväčším portálom overených ľudí a firiem.
Pracujeme s VÁŠŇOU, veríme tomu čo robíme a naša práca nás napĺňa. EMPATIA- počúvame Váš názor , ktorý nás inšpiruje a posúva ďalej. Je to TÍMOVÁ PRÁCA. Všetci pracujeme a pomáhame si spoločne. Viac o našom tíme nájdeš v časti o nás na portáli zariadim.sk

ODKEDY ŤA POTREBUJEME?
Najlepšie by bolo ak by si nastúpil ihneď.

ZAUJALA ŤA TÁTO PONUKA?
Pošli nám tvoj životopis, prípadne prečo by sme si mali vybrať práve Teba. V čom si najlepší a aké máš zručnosti a schopnosti. Ak si myslíš, že nespĺňaš požiadavky, životopis nám kľudne poslať môžeš a my zvážime či Ťa pozveme na osobný pohovor.
 

Zaujali sme ťa?

Životopis nám môžeš zaslať na info@zariadim.sk. Tešíme sa na našu spoluprácu. :)

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím