Ako prepojíte Facebook s referenciami a vytvoreným widgetom?

 

1. Použite aplikáciu

V prvom rade sa musíte prihlásiť na stránku woobox.com, ktorá ponúka širokú škálu bezplatných možností, ako vylepšiť vašu fanpage. Najjednoduchšie je prihlásenie priamo cez Facebook.

 

2. Vyberte si fanpage

Po prihlásení si musíte v pravom rohu vybrať, s ktorou fanpage chcete pracovať. Ak máte iba jednu, nemusíte nič vyberať. Kliknite vpravo hore na tri bodky a na lište vyberte fanpage.

 

Na hornej lište kliknite na „Static Tabs“

 

Vľavo vyberte možnosť „HTML Fangate Tabs“ a následne kliknite na tlačidlo „Create a New Tab,“ pomocou ktorého vytvoríte nový štítok (tlačidlo) na vašej fanpage.

 

 

Teraz máte 2 možnosti ako nastaviť prepojenie:

  1. Na Facebooku sa ukážu všetky vaše referencie
  2. Na Facebooku sa ukážu 3 najlepšie referencie s prelinkom na Zariadim.sk, kde máte všetky vaše referencie

 

My osobne odporúčame použiť možnosť 2, pretože táto možnosť vyzerá prehľadnejšie  a viac pútavo. Ak chcú klienti vidieť viac, kliknú na prelink a dostanú sa na Zariadim.sk kde nájdu celý váš profil, a teda aj články, kontakty a ponúkané služby.

 

 

Možnosť číslo 1

Ak ste si vybrali možnosť 1, a to prepojiť všetky referencie zo Zariadim.sk na vašu fanpage, kliknite na tlačidlo „URL.“


 

Následne pridajte do políčka „Enter a URL to load in the iframe window“ link na vaše referencie. Nájdete ich na vašom profile, kde kliknete na „Zobraziť všetkých (xxx) referencií.“ Tento link následne skopírujete a prilepíte.

 

Možnosť číslo 2

Ak ste si vybrali možnosť 2, a teda pridať na fanpage len tri najlepšie referencie, kliknite na tlačidlo „HTML“ a po kliknutí na tlačidlo „Zdroj“ vložte widget troch najlepších referencií. Ako získať widget? To vám ukážeme v našom ďalšom krátkom článku.


 

3. Nastavenia

Pri oboch možnostiach si viete rovnako nastaviť názov tlačidla, ktoré sa bude ukazovať na vašej fanpage a taktiež obrázok. Kliknite na „Tab Settings“ kde si nastavíte obrázok a názov tlačidla. Pri týchto referenciách odporúčame názov „Hodnotenia zákazníkov.“

 

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím