Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Spoločnosť SLyže už 9 rokov ponúka bezkonkurenčný servis a požičovňu lyží/snowboardov v Bratislave. A nie len to, špecializujeme sa aj na predaj nových kvalitných lyží za rozumnú cenu. Vybrať si môžete nie len na predajni v Bratislave ale aj cez náš e-shop. Ak si chcete lyže alebo snowboard iba požičať, nie je problém. Radi Vám lyže, snowboard, topánky či iné doplnky požičiame. Sortiment je možné rezervovať telefonicky alebo osobne na predajni. Bezkonkurenčná rýchlosť poskytovaných služieb, profesionálne stroje značiek WINTERSTEIGER a MONTANA, bezkonkurenčné otváracie hodiny.

Zariadime pre Vás:

SERVIS - vďaka kvalitnému a pravidelnému servisu dochádza nie len k dlhšej životnosti vašich lyží alebo snowboardu ale kvalitne pripravená sklznica zlepšuje zážitok a zábavu na svahu. Preto pre vás už 9 rokov zabezpečujeme bezkonkurenčný a kvalitný servis v Bratislave. Brúsenie sklznice, voskovanie, uhlovanie hrán, kompletné zalievanie rýh na renomovaných profesionálnych strojoch značky WINTERSTEIGER alebo MONTANA. Nemáte čas ? Pomôžeme vám, ponúkame aj zvoz servisu alebo požičovne priamo k vám domov. Vďaka správnem a precíznemu servisu zvýšite šancu bezpečného návratu domov.


lyže / snowboardy / topánky / doplnky
Odchádzate na lyžovačku a nemáte kompletnú výstroj ? Sú vám malé lyžiarky ? Alebo sa chystá vaše dieťa na lyžiarsky výcvik a vy nechcete kupovať celú výstroj ? Naša požičovňa s bohatým a pravidelne servisovaným sortimentom je tu pre vás. V ponuke máme dospelé, juniorské i detské vybavenie v tých najlepších cenách pre každého. Bezkonkurenčné otváracie hodiny na celom Slovensku. Sortiment je možné rezervovať telefonicky alebo osobne na predajni na jedeň deň alebo aj celú sezónu.


Predaj kvalitných nových lyží a lyžiarskeho vybavenia popredných značiek za super ceny. V našej bohatej ponuke nájdete lyže pre náročných profesionálov ale aj úplných začiatočníkov. Nájdete tu všetko potrebné pre váš obľúbený zimný šport. Lyžiarky, prilby, okuliare, lyžiarske palice a lyžiarske oblečenie. Samozrejme Vám s výberom radi pomôžeme.
Ponúkame aj kvalitné zachovalé bazárové lyže, snowboardy a iné lyžiarske doplnky. Nezabudnite preto pozrieť aj náš BAZÁR. Bohatý sortiment určite osloví aj tých najnáročnejších.

Chcete o nás vedieť viac?

Ako si vybrať vhodný typ lyží?

Ako si vybrať vhodný typ lyží?

Výber správnych lyží sa…

 03.01.2020  7702

Výber lyžiarskej prilby nepodceňujte!

Výber lyžiarskej prilby nepodceňujte!

Lyžiarska prilba by nemala…

 03.01.2020  4474

Rýchla a kvalitná požičovňa lyží v Bratislave

Rýchla a kvalitná požičovňa lyží v…

Poznáte najrýchlejšiu…

 20.12.2019  1685

Ako často robiť servis lyží a snowboardov ?

Ako často robiť servis lyží a…

Navoskovaná lyža sa neprilepí…

 17.12.2019  2162

Recenzie:

"Super tím, rýchlosť, ústretovosť, kvalita práce. To je slyze.sk. Dajte si zoservisovat svoje lyže pred každou dovolenkou aj na konci sezóny. "

Martin Chyla | 14.02.2020

(5/5)

❄ Malý servis - brúsenie sklznice, uhlovanie hrán, 2 x voskovanie ❄ Veľký servis + kompletné zalievanie rýh ❄ Užite si aj vy skvelú a bezpečnú zábavu na svahu, vďaka pravidelnému servisu vášho vybavenia ❄ ❗️ ❗️ Prečo a ako často robiť servis lyží a snowboardov si môžete prečítať tu v našom 👉 článku 👈

viac info >
Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (2917)
5/5
73 referencií PRO

SLyže - Predaj, servis a požičovňa lyží v Bratislave

Karloveská 6C
841 04 Bratislava - Karlova Ves
Slovensko

IČO: 48210307
DIČ: 2120095109
IČ DPH: SK2120095109

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?
Ako si vybrať vhodný typ lyží?

Ako si vybrať vhodný typ lyží?

Výber správnych…

 03.01.2020  7702

Výber lyžiarskej prilby nepodceňujte!

Výber lyžiarskej prilby…

Lyžiarska prilba by…

 03.01.2020  4474

Rýchla a kvalitná požičovňa lyží v Bratislave

Rýchla a kvalitná požičovňa…

Poznáte…

 20.12.2019  1685

Ako často robiť servis lyží a snowboardov ?

Ako často robiť servis lyží a…

Navoskovaná lyža sa…

 17.12.2019  2162

Vyberáme lyžiarsky set pre dieťa

Vyberáme lyžiarsky set pre…

Radosť detí zo…

 13.12.2019  3159

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím