Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

"Priznám sa tak trochu osobne, že keď som sa do tejto knihy začítal, nepustil som ju z rúk a prečítal na jeden záťah, že som myslím ani nešiel spať – až do rána, keď sa už rozbiehala naplno jar. To sa mi nestáva často. I keď by to určite stálo za podrobnejší rozbor, poviem aspoň to najhlavnejšie: Podľa toho, ako poznám dielo Dana Heviera, súdim jednoznačne, že je to jedno z najlepších jeho diel, z tých hlavných, ktoré som prečítal, čo je z môjho hľadiska pri jeho štandardne nadpriemernej úrovni tvorby významný fakt. Dokonca by som povedal, že je to jedna z najlepších kníh – aké som v posledných rokoch čítal, ktoré ma najviac zaujali a zasiahli. Po dočítaní som napísal mojej kamarátke, že niekoľko miest tejto knihy považujem dokonca za geniálnych, je podľa mňa jedným z najvážnejších kandidátov na cenu Anasoft litera. Zvlášť by som ocenil vynikajúcu prácu vydavateľstva Trio Publishing. "

(4.8/5)

TAJNÉ DEJINY BIELEJ KALIGRAFIE

Cena: 19,90 €

Nezvyčajná kniha, ktorú napísali obrázky. Mysteriózny príbeh muža, ktorého okolnosti vtiahnu do cudzích životov, aby o tom priniesol svedectvo cez autora tejto prózy. Je ním skutočne D. H.? Alebo ghostwriter Person? Či pacient psychiatrie Tibor Kucan? Čítajte román o neviditeľných veciach nášho sveta, kde jediným východiskom je tvorivosť. Nechajte sa viesť labyrintom, v ktorom sa pokojne môže stretnúť Richard Brautigan s dávnym židovským pisárom či Kurtom Cobainom. Daniel Hevier prináša pútavé rozprávanie s mnohými kultúrnymi odkazmi a vlastným výtvarným sprievodom na spôsob stredovekých iluminovaných rukopisov. Ako sám hovorí, preňho sa touto knihou nič nekončí, iba začína. A pre vás?

Je toto hodnotenie užitočné?

Áno (224)
4.93/5
29 referencií

živnostník, spoločnosť

> vydavateľstvo

> e-shop

TRIO Publishing

Zita Tomášková

obchodná manažérka
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:


Váš kredit je 0,00 € | Dobiť kredit

Nemáte dostatočný kredit na boostovanie referencie.

Váš rozpočet:
Cieľová skupina:
Geografické zacielenie:
Vek: od do
Pohlavie:
Poznámka: (napr. zariadim.sk, refe.sk, FUNPAGE klienta + dodávateľ týždňa, referencia týždňa atď)
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím