Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

"Napínaný strop je tak skvelá vec! Ja som z toho absolútne nadšená a fascinovaná. Krásny, dokonale rovný strop nám títo šikovní, milí, pracovití a maximálne zohratí páni spravili za hodinu a pol 😍 Dva roky dozadu sme riešili znížený sadrokartónový strop do obývačky, po tejto skúsenosti s napínaným stropom však už nikdy viac. To sa vôbec nedá porovnať, naša skúsenosť hovorí jednoznačne v prospech napínaného stropu. Odporúčam napínaný strop aj šikovných pánov z VIP STROPY. Absolútne TOP zážitok a skúsenosť. Ďakujeme. "

(5/5)

Napínaný strop do bytu - Bratislava

Napínaný strop do detskej izby nášho klienta z Bratislavy 🏡

Najmodernejšia technológia napínaných stropov si získava čoraz viac priaznivcov na celom svete 🌍 Sú výbornou voľbou do novostavieb, ale i pri rokonštrukcii starších domov a bytov. Veľkým plusom okrem rýchlej a čistej inštalácie, sú aj vlastnosti, ktoré u sadrokartónových stropov nie je možné dosiahnuť. Viac o benefitoch napínaných stropov alebo o tom, ako prebieha inštalácia napínaných stropov si môžete pozrieť na našej stránke. Pozrite si aj 📷 ukážky našich prác a inšpirujte sa pri výbere svojho napínaného stropu.

Či už preferujete lesklé materiály so zrkadlovým efektom, matné alebo chcieť vidieť nad hlavou hviezdnu oblohu, motýle či les, výber napínanej fólie závisí len na vašej fantázii. 

Ďalšie informácie nájdete na stránke VIP Stropy

Je toto hodnotenie užitočné?

Áno (801)
5/5
16 referencií PRO

živnostník, spoločnosť

> stropy, stropné systémy

VIP StropyNaše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Váš kredit je 262,50 € | Dobiť kredit

Váš rozpočet:
Cieľová skupina:
Geografické zacielenie:
Vek: od do
Pohlavie:
Poznámka: (napr. zariadim.sk, refe.sk, FUNPAGE klienta + dodávateľ týždňa, referencia týždňa atď)
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím