Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

"S tímom zariadim.sk mám výborné skúsenosti. Mám rád partnerské spolupráce a my spolu perfektne fungujeme už niekoľko rokov na vysokej, profesionálnej úrovni. Určite odporúčam každému jednému podnikateľovi, ktorý nemá čas navyše. My – podnikatelia sa môžeme venovať tomu, čo vieme najlepšie a ostatné veci zveriť do rúk profesionálov akým je tím zariadim.sk. Vďaka spolupráci cítime, že sme viac na očiach potenciálnych klientov. Lebo dnes nestačí len vedieť a byť v niečom dobrý, musíte to aj „vykričať do sveta“ a to oni robia za nás, a na jednotku. Plne im dôverujeme, robia to skutočne výborne. Ďakujeme 😊 "

(5/5)

zariadim.sk

"Ďakujeme za vaše krásne hodnotenie a sme radi za každú spätnú väzbu od vás, vašich klientov ako aj kandidátov vášho rastúceho tímu. "

SPOLUPRÁCA S TÍMOM zariadim.sk a TVORBA WEB STRÁNKY finpomb.sk

Pre spoločnosť FINPO MB sme vytvorili modernú a efektívnu web stránku finpomb.sk

Spoločnosť Finpo MB je jedna z mála maklérskych spoločností poskytujúca komplexné služby vo všetkých 6 sektoroch finančného trhu. Naviac ich hlavnou prednosťou je individuálny prístup k zákazníkovi a kvalita tímu. Preto sme pri voľbe typu stránky mierili na predstavenie šírky portfólia cez produktové stránky (takmer 40), pričom na každej stránke je sme prinášali typický pohľad zákazníka ich prístup k prehľadu produktových možností partnerských spoločností, doplnený cez individuálne referencie a kontaktný formulár. Separátny prístup sme zvolili k predstaveniu tímu a jednotlivých kancelárií kde skúsenosti, certifikáty a referencie tvorili gro obsahu

Okrem webovej stránky už niekoľko rokov pripravujeme pre FINPO MB telefonické referencie a PR články na ich vlastnom blogu aj platforme zariadim.sk. Sme nesmierne radi, že môžeme spolupracovať s takým partnerom, akým je pán Bobák a spoločnosť FINPO MB.

 

Ďalšie informácie nájdete na stránke zariadim.sk

Je toto hodnotenie užitočné?

Áno (111)
5/5
55 referencií PRO

živnostník, spoločnosť

> digitálny marketing a komunikácia

fresh minds, s.r.o.

Staré záhrady 10
82105 Bratislava
Slovensko

IČO: 46464247

Tím zariadim

referencie na ktorých záleží
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Váš kredit je 42,00 € | Dobiť kredit

Váš rozpočet:
Cieľová skupina:
Geografické zacielenie:
Vek: od do
Pohlavie:
Poznámka: (napr. zariadim.sk, refe.sk, FUNPAGE klienta + dodávateľ týždňa, referencia týždňa atď)
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím