Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Ponúkame služby pri tvorbe a realizácii interiérových riešení. Našou prioritou sú kuchynské linky. Zákazníkom poskytujeme komplexný servis od konzultácií, cez poradenstvo a spracovanie vizualizácií až po odbornú montáž zariadení a nasledujúci servis. Našou snahou je vytvoriť pre Vás atraktívne a príjemné prostredie – väčšiu časť života totiž prežijeme v interiéri. Preto robíme maximum, aby ste sa cítili uvoľnene, pohodlne a bezpečne. Ku klientom máme vždy individuálny prístup - každý je totiž jedinečný. Svojich zákazníkov si vážime a najväčším vyznamenaním pre nás je, keď nás odporučia ďalej.

Zariadime pre Vás:

Ponúkame:
-KVALITU
-VÝNIMOČNÝ DIZAJN
-ROZUMNÚ CENU
-KOMPLEXNÝ SERVIS
-3D vizualizácie

-Zameranie priestoru - profesionálne vrátane technického poradenstva a nákresu inštalácii. Prídeme k Vám kamkoľvek v rámci krajov BA, TT a NR.
-Dodacie lehoty - prioritou je dodržanie dohodnutých dodacích lehôt, ktoré sú 4-8 týždňov v závislosti od použitého materiálu.
-Odborná montáž a doprava - je samozrejmosťou, že zabezpečíme dopravu až na miesto určenia a všetko profesionálne nainštalujeme vrátane spotrebičov, drezu, batérie, osvetlenia či vnútorného vybavenia.
-Záručný a pozáručný servis


Srdcom nášho domova je práve kuchyňa, zároveň je to najviac namáhané pracovisko. Práve kuchynskému priestoru treba venovať najväčšiu pozornosť aj preto, že sú tu najfrekventovanejšie domáce komunikačné priestory. Kvalitné materiály, kovania, pracovné dosky, vnútorné vybavenie, drezy, batérie, spotrebiče či podlahy to všetko ovplyvňuje životnosť kuchyne.
Ak sa práve nachádzate v období, že v blízkej či vzdialenejšej budúcnosti budete riešiť práve tento priestor, tak Vám ponúkame naše skúsenosti overené praxou. Zariaďte si svoju kuchyňu presne podľa Vašich vlastných predstáv.


Dvierka
Nábytkové dvierka, rampy a rímsy z MDF frézované a vákuovo lisované, s využitím technológie nemeckých firiem Homag a Friz. Použité PVC fólie sú najvyššej kvality a dobre umývateľné bežnými saponátmi.

Pracovné dosky
V našej ponuke je obrovský výber rôznych dekorov pracovných dosiek od výrobcov EGGER a GETALIT, v matnom aj lesklom prevedení, v hĺbke 600, 800, 920 alebo 1200mm.

Sklá a úchytky
Doplnky
Okrem poradenstva v riešení kuchyne či interiéru Vám pomôžeme s výberom vhodných spotrebičov, kuchynských doplnkov, podláh alebo obkladov.


Chcete o nás vedieť viac?

Interiér s jednotným duchom je harmónia v praxi

Interiér s jednotným duchom je harmónia…

Svet okolo nás sa mení a&nbsp…

 25.11.2015  13996

Ako si vybrať dobrú kuchyňu?

Ako si vybrať dobrú kuchyňu?

Pred tým, ako sa rozhodnete…

 06.04.2015  12686

Povedali o Nás:

"Kuchynská linka aj šatník splnila všetky naše očakavania, sme velmi spokojní s jej kvalitou i dizajnom. Komunikácia zo strany firmy bola velmi profesionalna a ustretova. Vrelo odporučame všetkým. Dakujeme. E. Vaškovič. "

Vaskovic | 01.12.2014

(5/5)

3de creative

"Ďakujem a prajem spokojné užívanie."

Navrh kuchyne, satnika, poradenstvo ohladne spotrebicov, vizualizacie kuchyne na mieru, vratane vyroby, dodania spotrebicov a odbornej montaze so zapojenim

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (1710)
3de creative

Eva Danielová

konateľ

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Chcete o nás vedieť viac?

Interiér s jednotným duchom je harmónia v praxi

Interiér s jednotným duchom…

Svet okolo nás sa…

 25.11.2015  13996

Ako si vybrať dobrú kuchyňu?

Ako si vybrať dobrú kuchyňu?

Pred tým, ako sa…

 06.04.2015  12686

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím