Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Moje umelecké meno je BIOS a už viac ako 8 rokov tancujem tanečný štýl bboying (breakdance).
Prvých 6 rokov som tancoval s vlastnou tanečnou skupinou. Po jej rozpade som rok pôsobil s jedným tanečníkom ako DUO a momentálne už viac ako rok tancujem sólo.
Mám vlastnú tanečnú školu ktorá má za sebou už 3 úspešné roky. Milujem prácu s deťmi, milujem baviť ľudí a milujem kamery. Som tanečník, ktorý žije pre pódia, pre šou a pre obrazovky.
Okrem toho som veľmi ukecaný, rád prednášam, i ja som to v živote nemal najľahšie a som presvedčený o tom, že mám čo ľuďom odkázať. Viac info = www.uniart.sk

Zariadime pre Vás:

Jedná sa najmä o multižánrové šou - predvádzam hiphopový tanec na rôzne štýly hudby (rock, techno, sountracková hudba, pop, hiphop, ľudová hudba…) - v tom sú moje vystúpenia výnimočné.
Vystupujem sám alebo so žiakmi mojej tanečnej školy, vždy podľa priania zákazníka. Vystúpenie dokážem prispôsobiť podujatiu, diváckej vekovej kategórií a konkrétnej téme. Za kvalitu mojich vystúpení hovorí portfólio a viac ako 300 odtancovaných šou. Portfólio nájdete tu:
http://uniart.sk/bios-dance-studio/22/tanecne-portfolio.html

Chcete o nás vedieť viac?

Recenzie:

" S Biosom som spolupracovala na tv projekte. Je mladý, kreatívny, nápaditý a hlavne s elánom a zodpovednosťou pristupuje k svojim povinnostiam. Spolupracovalo sa mi s ním veľmi dobre, takže ho odporúčam všetkým, ktorí chcú aby ich video, film alebo reportáž mali úroveň a "šťavu" :o) "

Kristína Falťanová | 26.09.2013

(5/5)

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (582)
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím