Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Učíme ľudí spokojne žiť, byť dobrý najprv sám k sebe a potom k svojmu okoliu. Lebo len vtedy budú všetci okolo nás šťastný, pokiaľ budete spokojný a šťastný vy. Komunikujeme s Vami ako s priateľmi. Ľuďmi, na ktorých nám záleží. Čím viac šťastných a spokojných ľudí budeme vidieť, tým bude toto miesto na zemi príjemnejším pre všetkých.

Zariadime pre Vás:

Dovoz a predaj elektrických invalidných vozíkov a skútrov, záručný a po záručný servis. Doprava po celom Slovensku zdarma. Zabezpečujeme taktiež príslušenstvo a náhradne diely, aj na objednávku.

Chcete o nás vedieť viac?

Predsudky bránia všetkému dobrému

Predsudky bránia všetkému dobrému

Príbeh z reálneho života …

 16.04.2013  7163

Povedali o Nás:

"Skutrik, som si kupuval 25 juna , je velmi pekny, silny a rychly. Som s nim nadmieru spokojny,vozim sa na nom kazdy den, dostanem sa s nim aj na take miesta, kde som sa doteraz nedostal, ja tomu hovorim sloboda. Nemusia ma tlacit ako doteraz,po desiatich rokoch si idem kam chcem je to parada,odporucam kazdemu. kto ma problemy s chodzou aj namiesto bycikla, treba skusit, kto neskusi nevie.Pani Janka a Peter dakujem, ze ste mi umožnily kúpu tochto skutrika velmi mi pomohol,ulachcil zivot.DAKUJEM!!! "

jana.stiffelova | 11.11.2013

(5/5)

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (522)
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Chcete o nás vedieť viac?

Predsudky bránia všetkému dobrému

Predsudky bránia všetkému…

Príbeh z reálneho…

 16.04.2013  7163

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím