Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Naša spoločnosť sa zaoberá prenájmom autokaravanov a mobilných domov v Chorvátsku. Momentálne máme v ponuke tri nadštandardné karavany a jeden obytný príves, ktoré Vám poskytnú komfort rovný hotelovej izby. Všetko naše úsilie vynakladáme na zabezpečovanie najkvalitnejších služieb, pretože našou najväčšou odmenou je Váš úsmev po návrate domov. Zaručujeme individuálny prístup a 100% zákaznícky servis 24/7.
Ponúkame možnosť parkovania Vášho vozidla u nás :-)

Zariadime pre Vás:

Ponúkame Vám možnosť prenájmu nadštandardných karavanov s kompletnou výbavou pre každého, kto má rád cestovanie a zážitky.
Typy karavanov:
✔️ HAPPY 435 AISHA - luxusný 7 - miestny autokaravan s nadstavbovou klimatizáciou a nadstavbovým vykurovaním TRUMA 👌 Nosič bicyklov ( 4ks )
✔️ CITROEN T36 – 1 MEGGY - 5 - miestny karavan s komplet vybaveným interiérom, nosičom bicyklov, 4 m markízov THULE a vonkajším sedením
✔️ CITROEN T36 – 2 MOLLY - komplet vybavený karavan pre 5 osôb

Chcete o nás vedieť viac?

Recenzie:

"Výborná komunikácia, uspokojivá cena a dobré podmienky prenájmu, ktoré sme si dohodli ku vzájomnej spokojnosti. Čo sa týka autokaravanu a jeho výbavy, tak bolo všetko v poriadku a v rámci toho, čo sme chceli / očakávali 👌 Spokojnosť. Ďakujeme "

Laco F | 22.04.2021

(5/5)

Prenájom nadštandardného autokaravanu HAPPY435 AISHA. Neobmedzujte sa v dĺžke, alebo vzdialenosti, ktorú s karavanom prejdete na vytúžené miesto oddychu ☀️ Zastavte sa kdekoľvek a kedykoľvek si vychutnajte slobodu, ktorú Vám cestovanie karavanom ponúka ❤️ Vybavenie autokaravanu HAPPY435 AISHA ✅ 7 miestny autokaravan ✅ Komplet vybavenie kuchyne, veľkou chladničkou s mrazničkou, sporákom s troma horákmi ✅ TV s DVBT anténou ✅ Nosič bicyklov ( 4ks ) ✅ Nadstavbová batéria pre obytnú časť ✅ 4 m markízu THULE a vonkajšie sedenie (stôl + stoličky) Vyberte si aj vy z našich nadštandardných karavanov, ktoré Vám poskytnú komfort rovný hotelovej izby. Navyše sme pre vás pripravili zopár užitočných rád a typov, kde nájdete to pravé miesto pre vaše dobrodružstvo. Neváhajte nás 📞 kontaktovať, so všetkým vám pomôžeme.

PRENÁJOM KARAVANOV >
Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (3)
5/5
12 referencií PRO

živnostník, spoločnosť

> pozicovne (12)

Elektrik Plus, s.r.o.

Schengenská 357/6A
Bratislava 85110
Slovensko

IČO: 36714364
DIČ: 2022297321

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím