Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Firma AUTOSERVIS LABO vznikla v roku 2006 so sídlom v Olešnej.
Je nám cťou Vám prezentovať naše služby, ktoré u nás môžete využiť v plnej miere a v profesionálnom prevedení. Ako autoservis s rozlohou 450 štvorcových metrov patríme medzi druhý najväčší multiznačkový autoservis - pneuservis v okruhu 30 km od Podvysokej. Poskytujeme široké portfólio služieb na poli automobilového priemyslu, máme najširšiu ponuku služieb v okrese Čadca.

Zariadime pre Vás:

Ponúkame k tejto službe široký výber KPMF folií na zmenu farby laku Vašeho vozu. KPMF lesklé fólie, duhové (flip flop) fólie meniace farbu, matné KPMF fólie a obľúbené tuningové carbonové fólie.

Ponúkame i polepy firemných vozidel ľubovoľným vzorom. Montáž autofólií se dnes stává trendom v automobilovom svete. Autofólie Vám ochrání lak pred vonkajšími vplivmi po dobu niekoľkých rokov, čo je ideálne pre firemné vozidlá.

Výhody autofólií:
lacno a rychlo zmeníte farbu vozidla
ochránite lak pred poškodením - autoumývačkou, štrkom
zjednotenie designu Vášho vozového parku.


Medzi jednu z našich prednostných služieb patria mechanické opravy, výmena či oprava rôznych častí Vášho auta.
S karosárskými prácami sme začínali a máme v nich viac ako 8 ročnú tradíciu. Dokážeme opraviť škrabance, preliačeniny , praskliny a iné deformácie karosérií. Výmena dielov za nový je i na dohode s Vami.
Akcivá výmena oleja - o svojich zákazníkov sa radi staráme a preto máme pre Vás novú ponuku. Príďte si k nám vymeniť olej a my Vás odmeníme. Darujeme Vám našu novú zákaznícku kartu , ktorá Vám prinesie tretiu výmenu oleja u nás za polovičnú cenu.


Kontrola a servis klimatizácie
Dezinfekcia klimatizácií najnovšou technologiou OZONOM


Poskytujeme profesionálne pneuservisné služby.


Potrebujete sa súrne dopraviť do vzdialeného mesta a nemáte ako? Nie ste vlastníkom motorového vozidla, no potrebovali by ste ho mať na 24 hodín, prípadne viac k dispozícii? Nemáte sa na koho obrátiť? Oslovte nás! Vyriešime Vaše problémy, požičiame Vám Vami vybrané motorové vozidlo z našej ponuky a zabezpečíme tak jednoduchšie a rýchlejšie vybavenie Vašich povinností. Neváhajte a kontaktujte našu autopožičovňu v okrese Čadca.

Povedali o Nás:

"Ok☺"

(5/5)

AUTOSERVIS LABO

"Ďakujeme, že ste využili služby nášho autoservisu. Tešíme sa na ďalšiu návštevu."
Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (894)
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím