Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Woodplastic je vysoko kvalitný výrobok. Ako alternatíva tradičného dreva je priaznivý tak z hľadiska životného prostredia, tak aj ekonomicky výhodný, na rozdiel od dreva, ktoré je často impregnované chemikáliami proti útokom hmyzu. Woodplastic naopak nebezpečné chemikálie, ktoré by sa mohli vylúhovať a kontaminovať pôdu neobsahuje. Vážne obavy z odlesňovania a významná úloha stromov pri prevencii globálneho otepľovania sú problémy, ktoré zaujímajú nie lenspotrebiteľov, ale aj stavebný priemysel. Preto má použitie plastového reziva miesto dreva pozoruhodné praktické výhody.

Zariadime pre Vás:

Cieľom WPC materiálu je čo najviac napodobňovať drevo a pritom si zachovať odolnosť plastu. Jednotlivé WPC výrobky sa líšia svojou povrchovou úpravou (malé drážky, veľké drážky, hladký povrch, pieskovaný povrch a pod.) a vzhľadom povrchu, respektíve imitáciou dreva. V tomto prípade platí jednoduché pravidlo, že čím viac drevenej zložky je obsiahnuté vo WPC materiále, tým je väčšia imitácia dreva. U tých najkvalitnejších WPC materiálov je vizuálny i pocitový efekt dreva, dokonalý a bežný užívateľ rozdiel nepozná.

0/5
0 referencií

živnostník, spoločnosť

> terasy (0)

> ploty-brany (0)

Centrum terás

Ján Taška

konateľ
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím