Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Sme firma s viac ako 25 ročnou odbornou praxou a skúsenosťami v odvetví klimatizácií. Zaoberáme sa dodávkou, montážou, revíziou a servisom chladiacich a klimatizačných zariadení a ostatnej bielej techniky.

Dôraz kladieme na kvalitu služieb ako pri montáži, tak aj pri dodávke, revízii a servise a našim cieľom je Vaša spokojnosť. Väčšinu servisných úkonov spojených hlavne s rozmernými zariadeniami ako sú chladničky, klimatizácie ai. vykoná technik priamo u Vás doma, takže nie je nutné ich demontovať či prevážať .. Na vykonanú prácu poskytujeme 3 mesačnú a na náhradné diely 6 mesačnú záruku.

Zariadime pre Vás:

Dodávku, montáž, revíziu a servis poskytujeme na techniku ako napr.: klimatizácie, autoklimatizácie, tepelné čerpadlá, chladiace a mraziace boxy, prepravné chladenie, chladničky, mrazničky, automatické práčky, zmrzlinové stroje, chladiace a mraziace vytríny, autochladničky ai.

Certifikáty

Osvedčenie o overení odbornej spôsobilosti na nakladanie s látkami poškodzujúcimi ozónovú vrstvu podľa príslušných zákonov
Absolvovanie odborného školenia o klimatizačnej technike spoločnosti LG Electronics strediskom T&SC s.r.o Brno - tento certifikát uznáva držiteľovi spôsobilosť na manipuláciu / servis splitových a multisplitových klimatizačných jednotiek LG.

Chcete o nás vedieť viac?

Prečo sa starať o klimatizáciu v aute?

Prečo sa starať o klimatizáciu v aute?

Klimatizácie v&nbsp…

 14.04.2015  22605

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?
Prečo sa starať o klimatizáciu v aute?

Prečo sa starať o…

Klimatizácie v&nbsp…

 14.04.2015  22605

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím