Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Myslím tvorivo, tvorím creatívne

Zariadime pre Vás:

Môjmu srdcu bola príroda vždy blízka a fotiť krásy zeme ma napĺňa radosťou. Veľmi blízka sa mi stala i portrétna fotografia. Pri fotografovaní portrétov rada chodím do terénu. Príroda vie vždy dodať fotkám neskutočnú krásu a jedinečnosť. Okrem iného sa venujem fotografovaniu zvierat a domácich miláčikov. Niektoré momenty sa už nedajú nikdy zopakovať, ale fotografia to dokáže. Dokáže nám pripomenúť a znova prežiť neopakovateľné zážitky. Do fotiek dávam zo seba maximum aj preto, že je to moja vášeň, ktorú nadovšetko milujem.


Výroba kovových výrobkov priamo na mieru zákazníkovi. Výroba brán, plotov či zábradlí zo železa, ocele a kovaných komponentov.


Tvorba kvalitného a vkusného grafického designu je pre mňa prioritou. Pri práci je pre mňa dôležitá jednoduchosť, čitateľnosť a použiteľnosť. V oblasti grafiky mám niekoľkoročné skúsenosti či už ako grafik v grafickom štúdiu, ale aj ako lektor grafických programov vo vzdelávacích agentúrach.
Ponúkam tvorbu: firemnej identity,
Grafika tlačovín: letáky, plagáty, brožúrky, cenníky, katalógy, etikety, bannery, reklamné tabule, svadobné oznámenia, maturitné oznámenia...
Webdesign: návrh designu webových stránok a ich realizáciu


Ponúkam výučbu grafických programov Adobe Photoshop (začiatočník, pokročilý, pre fotografov, webdesign), Adobe Indesign, Corel Draw, Sketch Up - 3D modelovanie. Súkromné hodiny, ale i skupinové školenia.

Certifikáty

Lektor počítačových kurzov vo vzdelávacích agentúrach: www.jaspis.sk, www.macrosoft.sk

Povedali o Nás:

" Absolutna spokojnost s pristupom, rychle jednanie, spolahlivost a dobra cena. Vysledok bol tiez velmi dobry a kreativnost teda nechybala :). Fotky, ktore mi boli urobene a nasledne doupravene su vyborne a s pracou som bola velmi spokojna. Mozem len odporucit "

brea.ka.9 | 15.04.2013

(5/5)

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (685)
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím