Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Máme za sebou už stovky tort, zákuskov a cukrárenských výtvorov. Aj vy budete u nás nadmieru spokojní.
- torty na všetky príležitosti
- zákusky na slávnosti aj na každý deň

Pečieme len z prvotriednych surovín, vy aj vaši hostia si maximálne pochutia.

Zariadime pre Vás:

Svadobné, krstinové, narodeninové. Na sväté príjmanie, ale aj na firmené akcie. Veľké aj miniatúry, tradičné aj netradičné. Oslovte nás s vaším prianím a my sa vám ho pokúsime splniť.Tešíme sa na vašu návštevu.

Povedali o Nás:

"Zdravim, pri spisovaní objednávky bol už problém, pretože pani co to mala nastarosti akoby ani nechapala co tam vlastne robí - Prešov Tesco, korpus aj planka bola úplne iná akú sme mali objednanú a chýbali tam dátumy narodenia aj krstu. Asi o mesiac neskor sme objednávali len zákusky, pretože tie nám veľmi chutili. Objednávka bola 2X po 50 ks a nakoniec sme dostali len 50 ks pretože ostatne sa im vraj zničili pri prevoze. Nikto sa neobťažoval ani zavolať, dozvedeli sme sa to až ked sme prišli pre zákusky. Škoda, vyzeralo to tak že konečne sme si našli poriadnu cukráren a zasa nic. "

VikaNika | 12.07.2016

(3/5)

Cukrárenská výroba Lucia

"Dobrý deň, veľmi nás to mrzí. Na objednávke sme mali napísané karpusy a plnky, tie Ste dostali, zrejme Vás nepochopila náš zamestanec. Ešte raz sa ospravedlňujeme aj za koláče, ktoré Vám tiež prišli nesprávne, Dúfam, že nabudúce prídete a obrátite sa priamo na majiteľku, ona dá všetko do poriadku. Ešte raz sa veľmi ospravedlňujeme za komplikácie, ktoré kvôli nám nastali. "
Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (445)

živnostník, spoločnosť

> torty (1)

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím