Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Škôlka DC MaxiMax poskytuje celodennú starostlivosť deťom vo veku 2-6 rokov a deťom s odloženou povinnou školskou dochádzkou celoročne, s využitím VÝCHOVNÉHO PORADENSTVA a ODBORNEJ DIAGNOSTIKY.

DC MaxiMax sa nachádza v Bratislave na ulici Svornosti v Podunajských Biskupiciach a je umiestnené v novopostavenom bytovom komplexe Svornosť, v prízemných priestoroch, s vyhrievanou podlahou v celom interiéry, ktoré sú prispôsobené hygienickým a bezpečnostným normám, kladeným na zariadenie, poskytujúce celodennú starostlivosť pre deti predškolského veku.

Zariadime pre Vás:

Škôlka DC MaxiMax vytvára a poskytuje deťom tú najlepšiu kombináciu rodinného prostredia, zábavy, výchovy a vzdelávania s dôrazom na rozvoj daností dieťaťa a správny vývin jeho osobnosti.

DC MaxiMax je detské centrum istoty a dôvery rodinného typu s príjemným pocitom bezpečia, kam rodičia s radosťou zverujú svoje deti.

Do DC MaxiMax môžete prihlasovať vaše dieťa celoročne, a to buď na celodenný pobyt, alebo poldenný pobyt.

Certifikáty

V rámci výchovného poradenstva a odbornej diagnostiky pozorujeme vaše dieťa. Následne predkladáme rodičom odborné zhodnotenie a radíme pri postupe výchovy a s ďalším vývojom dieťaťa.


Škôlka DC MaxiMax ponúka pre všetky deti výber z troch záujmových krúžkov a činností, ktoré sa realizujú v skupinkách v poobedných hodinách dvakrát týždenne od 14:30 do 15:30 pod vedením lektorov.

Certifikáty

Anglický jazyk – výuka prebieha naratívnym (prirodzeným) spôsobom.
Umelecký krúžok – kreslenie, maľovanie, práca s rôznym materiálom (hlina, plastelína, papier a pod.).
Pohybový krúžok – gymnastika, tanec a pod.


Harmonogram každého dňa v našej škôlke začíname hrami, pokračujeme pohybovými a relaxačnými cvičeniami, komunikačným okienkom, vzdelávacími aktivitami, strávime čas aj vonku, odpočívame a deň zakončíme hrami.

V škôlke DC MaxiMax zabezpečujeme pre deti aj desiatu, obed a olovrant.

Dôležité! Denné tábory poskytujeme len počas letných prázdnin.

Certifikáty

Celoročný vzdelávací program je tematicky spojený s ročnými obdobiami, významnými udalosťami a sviatkami ako Mikuláš, Deň Matiek, Fašiangy, zaujímavými témami pre deti - lesné zvieratá, ľudské telo, bezpečnosťou - bezpečne do škôlky, doprava a cestovanie, spoločenskými témami - noví kamaráti, atď.

V škôlke DC MaxiMax je vyučovacím jazykom slovenčina a výchova a vzdelávanie sa uskutočňuje podľa Štátneho vzdelávacieho programu ISCED 0 – predprimárne vzdelávanie (schválený Ministerstvom školstva Slovenskej republiky v r. 2008).


Výuka angličtiny prebieha naratívnym (prirodzeným) spôsobom.

Chcete o nás vedieť viac?

Detské centrum s tradičným vzdelávaním

Detské centrum s tradičným vzdelávaním

Detské centrum DC MaxiMax…

 07.09.2015  10347

Povedali o Nás:

"vsetko je perfektne, deti nadsene, rodicia tiez! :)))"

(5/5)

DC MaxiMax

"Ďakujeme za hodnotenie a teíme sa s vami..:)"

Milí rodičia, Ako viete centrum dnes navštívil Mikuláš aby potešil deti, čo sa aj podarilo a deti mali z toho nielen veľký zážitok ale hlavne radosť a stopu, na ktorú budú radi spomínať. Prikladáme aj zopár fotiek. Boli by sme radi ak by ste nám poslali vaše hodnotenie, ktoré by sme radi použili pri šírení dobrého mena DC MaxiMax. Každý váš názor nás poteší a vaše hodnotenie nám pomôže skvalitniť naše služby. Prosíme vás o pridanie krátkeho hodnotenia na priloženej linke. Ďakujem. Mikuláš z DC MaxiMax :-)

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (1078)
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Chcete o nás vedieť viac?

Detské centrum s tradičným vzdelávaním

Detské centrum s tradičným…

Detské centrum DC…

 07.09.2015  10347

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím