Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Škôlka DC MaxiMax poskytuje celodennú starostlivosť deťom vo veku 2-6 rokov a deťom s odloženou povinnou školskou dochádzkou celoročne, s využitím VÝCHOVNÉHO PORADENSTVA a ODBORNEJ DIAGNOSTIKY.

DC MaxiMax sa nachádza v Bratislave na ulici Svornosti v Podunajských Biskupiciach a je umiestnené v novopostavenom bytovom komplexe Svornosť, v prízemných priestoroch, s vyhrievanou podlahou v celom interiéry, ktoré sú prispôsobené hygienickým a bezpečnostným normám, kladeným na zariadenie, poskytujúce celodennú starostlivosť pre deti predškolského veku.

Zariadime pre Vás:

Škôlka DC MaxiMax vytvára a poskytuje deťom tú najlepšiu kombináciu rodinného prostredia, zábavy, výchovy a vzdelávania s dôrazom na rozvoj daností dieťaťa a správny vývin jeho osobnosti.

DC MaxiMax je detské centrum istoty a dôvery rodinného typu s príjemným pocitom bezpečia, kam rodičia s radosťou zverujú svoje deti.

Do DC MaxiMax môžete prihlasovať vaše dieťa celoročne, a to buď na celodenný pobyt, alebo poldenný pobyt.

Certifikáty

V rámci výchovného poradenstva a odbornej diagnostiky pozorujeme vaše dieťa. Následne predkladáme rodičom odborné zhodnotenie a radíme pri postupe výchovy a s ďalším vývojom dieťaťa.

Chcete o nás vedieť viac?

Detské centrum s tradičným vzdelávaním

Detské centrum s tradičným vzdelávaním

Detské centrum DC MaxiMax…

 07.09.2015  27893

Recenzie:

"vsetko je perfektne, deti nadsene, rodicia tiez! :)))"

(5/5)

DC MaxiMax

"Ďakujeme za hodnotenie a teíme sa s vami..:)"

Milí rodičia, Ako viete centrum dnes navštívil Mikuláš aby potešil deti, čo sa aj podarilo a deti mali z toho nielen veľký zážitok ale hlavne radosť a stopu, na ktorú budú radi spomínať. Prikladáme aj zopár fotiek. Boli by sme radi ak by ste nám poslali vaše hodnotenie, ktoré by sme radi použili pri šírení dobrého mena DC MaxiMax. Každý váš názor nás poteší a vaše hodnotenie nám pomôže skvalitniť naše služby. Prosíme vás o pridanie krátkeho hodnotenia na priloženej linke. Ďakujem. Mikuláš z DC MaxiMax :-)

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (5957)
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?
Detské centrum s tradičným vzdelávaním

Detské centrum s tradičným…

Detské centrum DC…

 07.09.2015  27893

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím