Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Sme súkromná materská škôlka pre detičky od 2,5 roka do 6 rokov. Nachádzame sa v tichom prostredí mestskej časti Vrakuňa v zrekonštruovanom domčeku s veľkou vlastnou záhradou. Našou víziou a hlavným poslaním nie sú len spokojné detičky a ich rodičia, ale taktiež spokojní učitelia so zodpovedným a láskavým prístupom. Ponúkame kvalitné služby pri dodržaní všetkých legislatívnych predpisov, efektívny spôsob vzdelávania detí a vždy niečo naviac. Náš vzdelávací program vychádza zo vzdelávacieho programu českých škôlok KinderGarten a zo Štátneho vzdelávacieho programu ISCED 0 pre materské školy.

Zariadime pre Vás:

- celodenná starostlivosť/individuálny prístup (8-10 detí v triede)
- výučba angličtiny (Cambridge)
- NTC metodika
- skúsenosti zo škôlok v Čechách (www.kindergarten.cz)
- tvorivé dielne aj s Nápadníkom - podpora tvorivosti a šikovnosti detí
- krúžky: kreatívny tanec,čítanie s porozumením,arteterapia, muzikofiletika, keramika; montessori kútik
- 2x ročne Health Week (fyzioterapia,logopédia,optometria, starostlivosť o zúbky, psychológia)
- zaujímavé aktivity pre rodičov formou prednášok
- výlety, exkurzie, návšteva kultúrnych podujatí
- spolupráca s Homeo klinikou

Certifikáty

Vzdelávací systém NTC - rozvíjanie rozumových schopností dieťaťa, odbúravanie narušenej schopnosti koncentrácie a nedostatku pozornosti, rozvoj koordinácie pohybu a motoriky, funkčné myslenie - rýchle premýšľanie a argumentácia, rozvoj talentu u detí. 75% všetkých neurónových prepojení je založených do veku 7 rokov, z toho 50 % vznikne do veku 5 rokov pri správnej stimulácii. Pri tejto metóde sa vyžíva u detí prirodzený záujem a zvedavosť vyvolaný pomocou zaujímavých úloh, hier, otázok a hádaniek, ktorými sa rozvíja funkčné myslenie detí.


Priestory škôlky sú prispôsobené a spĺňajú všetky hygienické, stavebné, bezpečnostné a požiarne predpisy. Celý objekt škôlky je chránený murovaným plotom zabezpečujúcim súkromie detí.Triedy rozmiestnené na dvoch podlažiach, sú vybavené tak, aby to vyhovovovalo skupinovým i individuálnym činnostiam detí. Nezabudli sme ani na didaktické pomôcky, knižky a hračky. Máme k dispozícii veľkú svetlú halu ako učebňu, spálu pre najmenších, šatňu, kancelárie pedagógov, kuchyňa s jedálňou, a 3 herne. Záhrada so zelenou trávičkou, pieskoviskom,preliezkami už čaká na deti!

Certifikáty

Škôlka disponuje právoplatným Rozhodnutím Reg.úradu ver.zdravotníctva SR.
Spoločnosť KinderGarten s.r.o. ako zriaďovateľ škôlky Vrakuňáčik bola založená ako výhradné zastúpenie franchise siete KINDERGARTEN SYSTEM, LTD na Slovensku v septembri 2013 prostredníctvom českého poskytovateľa spol. KinderGarten a.s..
Český poskytovateľ, pôsobiaci v Čechách od roku 2004, zastrešuje v súčasnosti sieť 30 materských škôlok rôznych typov: klasické s výučbou anglického jazyka, bilingválne a firemné škôlky po celej Č


Naša škôlka sa stala súčasťou projektu AIESEC: International Kindergarten - cieľom projektu je vzdelávať deti v cudzom jazyku hravou formou za účasti zahraničných lektorov, ktorí na obdobie 6 týždňov posilnia tím našej škôlky. Deti majú tak opäť príležitosť zisťovať, že svet okolo nich je širší, farebnejší, iný ako poznajú z domáceho prostredia, že ľudia komunikujú aj v iných jazykoch a naviac sa deti veľa nového dozvedia o cudzích kultúrach, zvykoch, myslení, alebo možno aj o tom, či aj v iných krajinách majú deti skvelé škôlky, do ktorých radi chodia.

Certifikáty

Výučba anglického jazyka metódou Cambridge. Zároveň sa angličtina v škôlke používa celý deň, detičky si osvojujú komunikáciu v angličtine v bežných situáciách. Jedným zo základných zámerov škôlky je výčbou angličtiny navodzovanie cudzojazyčného prostredia, ktoré sa pri správnom vedení a motivácii stáva pre dieťa prirodzeným a Vaše dieťatko ho začne veľmi skoro vnímať ako prostredie jemu prirodzené


Leto nám klope na dvere a vy neviete ako vyplniť detičkám čas alebo bude Vaša škôlka zatvorená? Prihláste Vaše dieťa do Letnej škôlky s celodennou starostlivosťou vo Vrakuňáčiku! Po úspešnej prvej Letnej škôlke 2015 sme sa rozhodli pripraviť pre Vás a Vaše deti aj tento rok Letnú škôlku vo Vrakuňáčiku 2016. Program bude opäť pestrý, témy týždňov ešte lákavejšie a hlavne pobyt vo Vrakuňáčiku bude plný zážitkov, poznania a nových priateľstiev. Neváhajte a informujte sa na info@kindergarten.eu.sk alebo volajte 0948 227 764. Tešíme sa na Vás!

Chcete o nás vedieť viac?

Ako na angličtinu u detí hravou formou?

Ako na angličtinu u detí hravou formou?

Angličtina je dnes jazykom,…

 24.08.2016  5308

Povedali o Nás:

"Veľmi príjemné rodinné prostredie pre deti :) "

tinika | 22.08.2016

(5/5)

Detské centrum Vrakuňáčik

"Ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie. :)  "
viac info >
Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (1378)

KinderGarten s.r.o.
Kovorobotnícka 3844/24
82104 Bratislava
Slovensko

IČO: 47400111
DIČ: 2023851346

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Chcete o nás vedieť viac?

Ako na angličtinu u detí hravou formou?

Ako na angličtinu u detí…

Angličtina je dnes…

 24.08.2016  5308

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím