Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Profesionálne je aktívny od roku 1986. Už od 90-tych rokoch pôsobil v rôznych populárnych Bratislavských disco kluboch (Bajkal bar, Junior hotel – CKM a ďalšie). V roku 2000 sa stal dlhoročným rezidentom legendárneho Irish Pubu a dnes pôsobí v hoteli Kormorán v Bare LAGUNA.

V súčasnosti sa zameriava hlavne na svadby, firemné a rodinné akcie, narodeninové párty, stužkové, tanečné zábavy a plesy, ktoré sú v štýle komerčnej zábavy.
Má dlhoročné skúsenosti s usporiadavaním a moderovaním podujatí a má v zásobe široký repertoár hudobných žánrov a interpretov.

Zariadime pre Vás:

Svadby:
Moderovanie a vedenie zábavy počas celej svadobnej hostiny usporiadanie rôznych svadobných zvykov a tradícii napr. odčepčenie, redový tanec a pod. zábavné súťaže, mladomanželský Quiz, rôzne tance napr. valčekový tanec, metlový tanec, atď.

Firemné akcie:
Pre firemných klientov ponúkam služby DJa, ozvučovaciu, osvetlovaciu a projekčnú techniku na Vaše prezentácie, recepcie, firemné hry aj športové podujat

DJ Gabo

DJ Gabo

0/5
0 referencií
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím