Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Dj Spayble je jeden z dj-ov, ktorý má v krvi nesmierné množstvo energie a hudby z viacerých hudobných štýlov (EDM, latino house, vocal house, funky, komercia, OLDIES)

Za mixážnym pultom sa prvýkrát objavil vo svojich 16 rokoch vďaka skúseným a uznávaným Dj-om ako sú Big Apple (Paul Silk), Luck-k a iní... Zahral si bo poku DJ´s EKG, Robert Burian, Bidlo aka Aqua, Stame, Pico a mnoho iných, s ktorými dodnes spolupracuje. Taktiež hrával na party´s EGA, RYTMUSA IGORA KMEŤA ml., rôznych kapiel POLEMIC, VIDIEK, a mnoho ďalších.
Tak neváhajte sa obrátiť na neho so všetkými svojími požiadavkami

Zariadime pre Vás:

Svoju cestu začal v malom klube, odkiaľ sa postupne vypracoval medzi kvalitných a žiadaných Dj-ov hrajúcich dnes po celom Slovensku. Za zmienku určite stojí Dancing bar, kde začínal svoju kariéru, ďalej pokračoval do druhého najväčšieho clubu na Slovensku ZIO bar, kde som bol rezidentom dlhé roky.

Certifikáty

Za zmienku taktiež stojí najvyššie položená club na Slovensku Disco bar Plesnivec – Štrbské Pleso, MOTEL KAMENEC - ŠIRAVA, IMPERIA M - Námestovo, Alcatraz – Trebišov, Destination – BA, Carat Tuning - PN, Miss Slovensko 2011 - PP, Unique club - BA, New Casey - BA, Dopler - BA, Elam club - BA, Bubbles H2O - TO, AquaCity - PP a mnoho ďalších. DJ SPAYBLE vo vás prebudí spiace ducha.

Chcete o nás vedieť viac?

Toto ste o živote DJ nevedeli!

Toto ste o živote DJ nevedeli!

Život DJ je pre väčšinu z…

 08.10.2015  8734

Recenzie:

"chcela by som sa spolu s manaželom veľmi pekne poďakovať dj spayblovi alias Marcel Hrebenár za úžasnú zábavu na svadbe. Bolo to fakt super na úrovni, krásne nasvietenie miestnosti a hudba tip - top. Vrelo odporúčam, je to profesionál ako sa patrí. :) Ešte raz ďakujeme. Ivana a George "

ivushk | 11.10.2015

(5/5)

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (1618)
5/5
3 referencie

živnostník, spoločnosť

> hudba (3)

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?
Toto ste o živote DJ nevedeli!

Toto ste o živote DJ nevedeli!

Život DJ je pre…

 08.10.2015  8734

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím