Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

ATALIAN FACILITY SK, s.r.o. poverila tím odbornikov v oblasti výstavby domov z dreva projektom, ktorý je zameraný na výber vhodnej technológie výstavby, ekológiu a ekonomiku. Výsledkom ich spolupráce sú DOMY ATALIAN.
Ak momentálne riešite výstavbu rodinného domu, alebo iba projekt rodinného domu. Ak potrebujete preriešiť nadstavbu, prístavbu k Vášmu domu, alebo bytovke. Ak potrebujete pristaviť garáž, dielňu, alebo zakryť svoj bazén. Ak to chcete rýchlo, kvalitne a za primeranú cenu. A ak je Vám blízka ekologická výstavba z masívnych drevených panelov. V tom prípade Vám radi ponúkneme naše

Zariadime pre Vás:

Spoločnosť DOMY ATALIAN používa technológiu CLT drevených masívnych panelov.
Táto stavebná technológia si vyžaduje presné stavebné postupy. Všetky úkony sú vopred premyslené tímom tvorcov s praxou od projektanta, výrobcu, stavebného manažéra až po remeselníka. Vystavba z CLT panelov je rýchla a presná a je najvhodnejším riešením ako dnes ekologicky realizovať rodinné domy, radové domy, polyfunkcie, nadstavby, prístavby, garáže, záhradné chatky. Výstavba technológiou CLT panelov sa ráta spravidla na dni.

Certifikáty

Inžinierska činnosť v stavebníctve zahŕňa všetky činnosti, ktoré s investičnou činnosťou súvisia.
Na to, aby ste mohli bývať potrebujete množstvo povolení, ktoré treba jednoducho vybehať po úradoch. Sú to napr. územné rozhodnutia, stavebné povolenia, technický dozor počas výstavby, rozhodnutia o pridelení súpisného čísla, zápis stavby do katastra nehnuteľností. Na to všetko je treba čas a peniaze. Kedže každý by mal robiť to, čo vie, ponúkame Vám naše služby napríklad na vybavenie stavebného povolenia, ale aj iných povolení a tým Vám ušetríme veľa drahocenného času.

Chcete o nás vedieť viac?

Nízkoenergetické domy s hlinenou omietkou sú v kurze!

Nízkoenergetické domy s hlinenou…

Spoločnosť ATALIAN bola…

 24.02.2016  18627

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?
Nízkoenergetické domy s hlinenou omietkou sú v kurze!

Nízkoenergetické domy s…

Spoločnosť ATALIAN…

 24.02.2016  18627

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím