Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

ATALIAN FACILITY SK, s.r.o. poverila tím odbornikov v oblasti výstavby domov z dreva projektom, ktorý je zameraný na výber vhodnej technológie výstavby, ekológiu a ekonomiku. Výsledkom ich spolupráce sú DOMY ATALIAN.
Ak momentálne riešite výstavbu rodinného domu, alebo iba projekt rodinného domu. Ak potrebujete preriešiť nadstavbu, prístavbu k Vášmu domu, alebo bytovke. Ak potrebujete pristaviť garáž, dielňu, alebo zakryť svoj bazén. Ak to chcete rýchlo, kvalitne a za primeranú cenu. A ak je Vám blízka ekologická výstavba z masívnych drevených panelov. V tom prípade Vám radi ponúkneme naše

Zariadime pre Vás:

Spoločnosť DOMY ATALIAN používa technológiu CLT drevených masívnych panelov.
Táto stavebná technológia si vyžaduje presné stavebné postupy. Všetky úkony sú vopred premyslené tímom tvorcov s praxou od projektanta, výrobcu, stavebného manažéra až po remeselníka. Vystavba z CLT panelov je rýchla a presná a je najvhodnejším riešením ako dnes ekologicky realizovať rodinné domy, radové domy, polyfunkcie, nadstavby, prístavby, garáže, záhradné chatky. Výstavba technológiou CLT panelov sa ráta spravidla na dni.

Certifikáty

Inžinierska činnosť v stavebníctve zahŕňa všetky činnosti, ktoré s investičnou činnosťou súvisia.
Na to, aby ste mohli bývať potrebujete množstvo povolení, ktoré treba jednoducho vybehať po úradoch. Sú to napr. územné rozhodnutia, stavebné povolenia, technický dozor počas výstavby, rozhodnutia o pridelení súpisného čísla, zápis stavby do katastra nehnuteľností. Na to všetko je treba čas a peniaze. Kedže každý by mal robiť to, čo vie, ponúkame Vám naše služby napríklad na vybavenie stavebného povolenia, ale aj iných povolení a tým Vám ušetríme veľa drahocenného času.


Pri realizácii stavieb z CLT panelov,je nutné vypracovať výrobnú projektovú dokumentáciu,tzv.realizačný projekt a od neho je už len krok k projektu na stavebné povolenie.Preto sa vedenie firmy rozhodlo,že každý klient spoločnosti DOMY ATALIAN dostane projekt na stavebné povolenie za jedno euro.Predchádza tomu minimálne jedno stretnutie na pozemku klienta,klientom schválený grafický návrh,klientom schválený rozpočet.Samotné vypracovanie projektu trvá 6–8 týždňov a je zálohované 8% s celkovej ceny domu.Pri realizácii vystavby sa táto suma s celkovej ceny odratáva a za projekt je fakturované 1 €.


Interiérový dizajn bytovej architektúry rieši predovšetkým vnútorné usporiadanie domu, či bytu z praktického, ale aj estetického, výtvarného hľadiska. Ideálne by mal nadväzovať na celkovú architektúru stavby, sledovať určitý koncept a zodpovedať životnému štýlu užívateľa. Interiérový dizajn sa zaoberá výberom a usporiadaním podlahy, schodísk, vstavaných prvkov a mobiliáru a pracuje s ich materiálovým a farebným potenciálom. V niektorých prípadoch môže zasahovať do dispozičného riešenia interiéru. To všetko pre vytvorenie ideálneho životného prostredia používateľov.

Certifikáty

V neposlednom rade počíta s možnosťami moderného osvetlenia, ozvučenia, ovládania elektronických zariadení, vytvára rôzne atmosféry a podmienky na prácu, či odpočinku. Môže sa zaoberať aj atypickými dizajnovými prvkami a neštandardným riešením rôznych problémov, podľa možností a požiadaviek užívateľa aj návrhára. Interiérový dizajn by sa mal zaoberať aj výberom kvalitných umeleckých diel (obrazov, plastík), ktoré celkový koncept završujú. V našom štandarde domov na kľúč Vám ponúkame interiérový dizajn z pohľadu spoločnosti DOMY ATALIAN.


Financovanie
Pôžička, úver, hypotéka, istina, záruka, úroky, doba splácania, poplatky, garancie a tak ďalej, a tak ďalej… Vyznáte sa v tom? My áno! Navrhneme najvhodnejšie produkty z finančného trhu, vhodné práve pre Vašu situáciu.

Chcete o nás vedieť viac?

Nízkoenergetické domy s hlinenou omietkou sú v kurze!

Nízkoenergetické domy s hlinenou…

Spoločnosť ATALIAN bola…

 24.02.2016  8853

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Chcete o nás vedieť viac?

Nízkoenergetické domy s hlinenou omietkou sú v kurze!

Nízkoenergetické domy s…

Spoločnosť ATALIAN…

 24.02.2016  8853

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím