Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Navrhneme a poskytneme Vám také klimatizačné zariadenie, ktoré bude vyhovovať podmienkam a aj cenovej dostupnosti zákazníka.
Naši odborníci sú neustále k dispozícii, aby Vám poradili a naprojektovali riešenie klimatizačného rámca, ktoré bude presne podľa Vašich predstáv. Na trhu pôsobíme od roku 2007. Nešpecifikujeme sa len na predaj, ale poskytujeme montáž a servis, ktorý je Vám neustále k dispozícii. Samozrejmosťou je obhliadka priestoru a návrh najvhodnejšieho umiestnenia vnútorných jednotiek. Zohľadňujeme hlavne funkčnosť spojenú s estetikou.

Zariadime pre Vás:

. Snažíme sa umiestniť zariadenie tak, aby "nefúkalo" priamo na ľudí ktorí tento priestor užívajú. Využívame k tomu dlhoročné skúsenosti z najrozličnejšími typmi bytov, domov či kancelárií. Pomôžeme Vám zorientovať sa v množstve modelov od rôznych výrobcov a na základe skúseností doporučíme to najlepšie pre Vás. Zaškolíme aj do nastavenia wi-fi pripojenia, náročnejší zákazníci používajú na riadenie chodu, teploty a času zapnutia i vypnutia klimatizácií smartfóny či tablety. Môžete si takto zapnúť domácu klimatizáciu už v kancelárii pri odchode z práce.

Chcete o nás vedieť viac?

Dôležité fakty o klimatizáciách!

Dôležité fakty o klimatizáciách!

Mal by ich poznať každý. Je…

 20.04.2015  22732

Recenzie:

"S prácou firmy Juraj Tkáčik, Dyma, Klimy, s r. o. som bola veľmi spokojná. Išlo o dodanie a montáž klimatizácie Toshiba do bytu. Maximálne profesionálny prístup, dodržanie termínov a podmienok, kvalitná práca. Viera "

viera viera | 21.10.2015

(5/5)

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (5547)
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?
Dôležité fakty o klimatizáciách!

Dôležité fakty o…

Mal by ich poznať…

 20.04.2015  22732

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím