Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

V roku 2009 sa rozhodla skupina živnostníkov, ktorí sa venovali výstavbe montovaných domov a taktiež výrobnej linky na konštrukciu panelov pre montované domy, spojiť svoje sily, aby spoločne vytvorili spoločnosť stojacu na pevných základoch odborných skúseností.

Už pred vznikom spoločnosti Ecostav, postavili spoločníci na území celého Slovenska viac ako 50 domov. Firmu Ecostav s.r.o. tvorí mladý tím, ktorý počas štyroch rokov fungovania spoločnosti montoval už viac ako 30 domov.

Zariadime pre Vás:

Spoločnosť Ecostav pracuje pre svojich klientov precízne s prihliadnutím na kvalitu materiálov. Naším klientom garantujeme kvalitu našej práce, keďže na vyhotovenie domu poskytujeme 4-ročnú záruku. Samozrejme pri materiáloch s predĺženou životnosťou, ako napríklad strecha, sa záručná doba predlžuje až na 30 rokov.
Zveriť stavbu svojho montovaného domu do rúk spoločnosti Ecostav znamená zveriť budúcnosť vášho bývania do rúk odborníkov. Naši pracovníci sú vysoko kvalifikovaní a zvládnu profesionálne všetky úlohy. Ponúkame komplexné služby.

Certifikáty

Okrem stavby montovaných domov sa zameriavame aj na rozpočtové práce, vypracovávame kalkulácie a poskytujeme poradenskú činnosť. Ecostav je vaše spoľahlivé riešenie pre stavbu nízkoenergetického montované domu.

Chcete o nás vedieť viac?

Čo potrebujete k montovanému domu na mieru?

Čo potrebujete k montovanému domu na…

Montované domy sú praktické,…

 25.02.2016  17988

ECOSTAV s.r.o

Tomáš Blahák

konateľ
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?

Čo potrebujete k montovanému domu na mieru?

Čo potrebujete k montovanému…

Montované domy sú…

 25.02.2016  17988

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím