Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

DODÁVATEĽ UKONČIL SVOJU ČINNOSŤ!

Sme malá rodinná firma, skupinka nadšených cukrárok, ktorým učarovalo cukrárske umenie. Zaoberáme sa cukrárskou výrobou (od klasických tort cez torty umelecké, exkluzívne, až po zákusky a rôzne iné dobroty). Toto všetko sa deje pod vedením našej šéf-cukrárky Katky Kmotríkovej (z jej priezviska je odvodený aj názov našej firmy – Kmotrička).Všetko sa začalo pred niekoľkými rokmi, kedy šéf-cukrárka Katka začala s pečením tort hlavne pre rodinu, priateľov a známych. Toto umenie ju však natoľko pohltilo, že sa rozhodla oddať sa tejto práci naplno.

Zariadime pre Vás:

Sme internetová cukráreň s dovozom a vlastnou výrobou, kde pre Vás pečieme skvelé domáce dobroty, a to hlavne torty a zákusky, ale aj rolády a štrúdle, na prípravu ktorých používame najkvalitnejšie suroviny.

V našej internetovej cukrárni sme si pre Vás pripravili široký sortiment zákuskov, tort, ale aj slaného pečiva. Všetky torty, zákusky a iné dobroty pre Vás pripravujeme s radosťou a podľa domácich receptúr. Ponúkame Vám rôzne druhy klasických tort, zákuskov, rolád, ale aj obľúbené domáce štrúdle.

Certifikáty

V dnešnej dobe plnej nekvalitných surovín,margarínov a umelých šľahačiek sa každá cukráreň prezentuje vysokokvalitnými výrobkami. Keďže všetky torty a zákusky, ktoré nájdete v našej ponuke si pripravujeme sami vo vlastnej výrobe, u nás máte záruku použitia kvalitných surovín, prípravy podľa domácich receptúr a umeleckej práce pri výzdobe tort. Naša cukráreň sa však riadi heslom, „lepšie raz vidieť (v našom prípade ochutnať),ako o tom dvakrát počuť“.
Keďže zatiaľ nemáme kamennú predajňu,v ktorej by ste si mohli naše torty a zákusky kúpiť,máme pre Vaše tortičky a zákusky zabezpečenú dopravu.

Chcete o nás vedieť viac?

Chutné zákusky a torty kúpite cez internet

Chutné zákusky a torty kúpite cez…

Nemajú vlastné stoly v&nbsp…

 26.11.2014  5480

Povedali o Nás:

"Pani Katka mi už urobila niekoľko druhov narodeninových tort hlavne pre deti. torty boli nie len krásne,ale hlavne chutné. doporučila som viacero kolegom, ktorí taktiež veľmi chválili kvalitu."

Zlatica8 | 14.07.2015

(5/5)

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (430)
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Chcete o nás vedieť viac?

Chutné zákusky a torty kúpite cez internet

Chutné zákusky a torty kúpite…

Nemajú vlastné…

 26.11.2014  5480

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím