Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Spoločnosť Ekopalivko s.r.o. pôsobí v oblasti predaja tuhých palív pre domácnosti. Naše aktivity sú zamerané v oblasti BA ,SC, PK, DS, GA, a v iných regiónoch. Nepredávame druhotriedne výrobky! Spolupracujeme výhradne s overenými slovenskými a českými výrobcami drevených brikiet a peliet. Ponúkame vám kvalitný tovar za primerané trhové ceny. Spoľahlivo vám dodáme poctivo uložené krbové drevo. Nemusíte strácať čas sekaním, štiepením a prípravou dreva. Venujte ho vašej rodine, drevo pre vás pripravíme. Drevené brikety, pelety a kozubové drevo dovezieme a založíme z vozidla paletovým vozíkom.

Zariadime pre Vás:

Disponujeme vlastnou dopravou, preto pre vás pri kúpe brikiet, krbového dreva a peliet zabezpečíme full servis, door-to-door. U nás nakúpite s pohodlia vášho domova on-line alebo telefonicky, čím si šetríte svoj čas a peniaze. Dodáme vám top produkty, lebo vaša spokojnosť s výrobkami a službami je náš cieľ. Ekopalivko s.r.o. je váš spoľahlivý partner pri dodaní krbového dreva, peliet a drevených brikiet. Každej objednávke sa venujeme individuálne aby boli dodržané termíny dodania včas podľa požiadavky zákazníka. Presvedčte sa o kvalite našich produktov a služieb ktoré vám radi poskytneme.

Certifikáty

U nás kúpite len certifikované drevené pelety ENplusA1 s čistej smrekovej piliny bez kôry. Najvyššia kvalita peliet sa označuje certifikátom ENplusA1. Takto certifikovaní výrobcovia podliehajú pravidelným auditom výroby a prísnej kontrole. Kontrolóri pravidelne kontroluju kvalitu peliet podľa predpísaných parametrov. Zákazníci tak majú istotu, že pelety s certifikátom ENplusA1 majú mechanickú odolnosť, deklarovanú výhrevnosť, popolnatosť, rozmer a ďalšie požadované vlastnosti. Vystavenie a platnosť certifikátu ENplusA1 je možné ľahko overiť na stránke spoločnosti ktorá certifikát vystavila

Chcete o nás vedieť viac?

Krbové drevo a brikety. Ekologické palivo, s ktorým ušetríte

Krbové drevo a brikety. Ekologické…

Kúrenie a ohrev teplej…

 20.06.2019  8166

Recenzie:

"Rada by som sa podelila s pozitívnou skusenosťou s firmou Eko palivko a kvalifikovaným prístupom pána Belkoviča! Konečne seriózny dodávateľ s výbornou kvalitou brikiet. Ekopalivko je firma, ktorá najprv dodá produkt a až potom inkasuje! Objednala som si 2 tony brikiet Nestro. Používame ich už 2 mesiac. Výborná hreivosť, minimálny odpad, žiaden smrad pri otvorení dvierok. Sme veľmi spokojní. Určite budem objednávať už len od nich. Vyskušali sme viacero dodávateľov brikiet, ale tieto sú najlepšie!Ďakujem" "

Dagmarka117 | 08.12.2023

(5/5)

Ekopalivko

"Veľmi sa tešíme vášmu hodnoteniu. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. "

Dodanie drevených brikiet NESTRO pre nášho zákazníka 🔥 Brikety NESTRO sú vhodné do krbov, pecí, kotlov a kachlí pri sezónnom kúrení alebo aj na celoročné kúrenie. Vykúzlite si teplo domova s našimi produktami 🔥  V našej ponuke nájdete drevené brikety vyrobené z čistej piliny bez lepidiel, farbív a chemických látok ❌ Vybrať si môžete z menších 10 kg balení značky NESTRO alebo RUF. Chcete byť pripravený na celú zimu? ❄️ Dovezieme a vyložíme vám celú paletu drevených brikiet (930kg) značky RUF a NESTRO, alebo 900kg paletu FOREST. 

viac info >
Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (3068)
5/5
96 referencií PRO

živnostník, spoločnosť

> krby-kozuby-pece-kominy (95)

Ekopalivko s.r.o.

Stará cesta 2
93101 Šamorín
Slovensko

IČO: 50884727
DIČ: 2120511052

Juraj Belkovič

konateľ
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?
Krbové drevo a brikety. Ekologické palivo, s ktorým ušetríte

Krbové drevo a brikety.…

Kúrenie a&nbsp…

 20.06.2019  8166

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím