Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Naša spoločnosť emiko electric s.r.o. bola založená v roku 1998 ako firma vyrábajúca drobnú elektrotechniku a firma realizujúca elektroinštalácie. Postupne sme získavali skúsenosti v tejto oblasti a vypracovali sme sa na špecialistu v oblasti inteligentných a klasických elektroinštalácií, automatizačnej technike, revíziách elektroinštalácií, bleskozvodov, elektronického zabezpečenia objektov a vozidiel – alarmy, kamerové systémy, vstupné systémy spojené s projektantskou činnosťou. Ďalej sa venujeme osvetleniu budov a priestorov, kde sa špecializujeme na úsporné LED osvetlenie.

Zariadime pre Vás:

Máme 16 ročné skúsenosti v oblasti elektroinštalácií ako inteligentných tak aj klasických. Používame vždy najnovšie technológie a pracujeme vždy podľa najnovších predpisov a noriem. Používame len najkvalitnejšie komponenty od uznávaných výrobcov ako napr.: ABB, LEGRAND, Siemens, OEZ, SEZ, LAPP GROUP, SALTEK ........ a mnoho daľších.

Certifikáty

Máme oprávnenie podľa zákona 508/2009 Z.z. § 24 Revízny techik elektrických zariadení na vykonávanie OP a OS skupín E2, E4, E5 v objektoch kategórie A.


Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a s ochotou budeme riešiť problémy v zmenách aj za pochodu. Poradíme ak nieje klient presne rozhodnutý čo chce a nasmerujeme ho správnym smerom aby bola jeho požiadavka spracovaná rýchlo, efektívne, kvalitne a hlavne aby klientovi plnohodnotný produkt do budúcnosti. Pravidelne sa školíme aby sme klientom mohli poskytnúť poskytnúť plnohodnotné služby.
Pri návrhoch elektrických sietí používame najnovší software od firmy Autodesk. Pracujeme so systémom REVIT.

Certifikáty

Sme certifikovaná firma pre projektovanie vyhradených technických zariadení elektrických. Vždy pracujeme podľa aktuálnej legislatívy a s najnovšími normami.


V našom e-shope sa Vám budeme snažiť poskytnúť najnovšie a najkvalitnejšie produkty najmä z oblasti LED osvetlenia pre domácnosti.

Certifikáty

Sme certifikovaným dodávateľom produktov firiem: Panlux, NBB Bohemia, Snaggi, NARVA, V-TAC, ELKO Lightning, Philips.....


Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a s ochotou budeme riešiť každú jednu otázku ohľadom LED osvetlenia. Načim klientom poskytujeme bezplatné poradenstvo a výpočet úspory a vhodného rozmiestnenia svietidiel.

Certifikáty

Sme certifikovaným dodávateľom produktov firiem: Panlux, NBB Bohemia, Snaggi, NARVA, V-TAC, ELKO Lightning, Philips.....

Pri návrhoch osvetlenia pracujeme v najnovších výpočtových software-och a s najnovšími normami. Na naše produkty poskytujee záruku 5-10 rokov. Pri poškodení prídeme a bezplatne vymeníme za nový kus.


Pre našich zákazníkov poskytujeme služby zabezpečenia objektov ako bytov, domov, kancelárskych prestorov, obcí ... tak aj zabezpečenie vozidiel s možnostťou sledovania. Používame produkty spoločnosti JABLOTRON ktoré sa vyznačujú vinikajúcov kvalitou. Pravidelne sa školíme aby sme klientom mohli poskytnúť poskytnúť plnohodnotné služby.

Certifikáty

Máme licenciu na prevádzkovanie technickej služby podľa zákona č.634/2005 Z.z.
Sme certifikovanou firmou spoločnosti JABLOTRON.

Chcete o nás vedieť viac?

Autoalarm, ktorý pošle sms aj GPS súradnice

Autoalarm, ktorý pošle sms aj GPS…

Súčasné zabezpečovacie…

 30.07.2015  14289

Čo všetko dokážu inteligentné inštalácie vo vašej domácnosti?

Čo všetko dokážu inteligentné…

Vlastníme inteligentné…

 21.08.2014  6212

Povedali o Nás:

"Práca bola vykonaná veľmi profesionálne, vidieť, že firme záleží na ich zákazníkoch, nezabudli pridať aj pár dobrých rád, čo bolo nad rámec objednávky. "

369 | 13.10.2014

(5/5)

Výmena osvetlenia

Cena: 200,00 €

Výmena klasických svetelných zdrojov za LED svetelné zdroje

Cena: 200,00 €

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (686)
emikoelectric

Michal Kővári

CEO, konateľ spoločnosti

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Chcete o nás vedieť viac?

Autoalarm, ktorý pošle sms aj GPS súradnice

Autoalarm, ktorý pošle sms aj…

Súčasné…

 30.07.2015  14289

Čo všetko dokážu inteligentné inštalácie vo vašej domácnosti?

Čo všetko dokážu inteligentné…

Vlastníme…

 21.08.2014  6212

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím