Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Navrhujeme, projektujeme a staviame fotovoltaické elektrárne pre rodinné domy, domácnosti a komerčné budovy. Máme za sebou vyše 400 realizácií, sme držiteľmi všetkých certifikátov a našou najlepšou vizitkou sú spokojní zákazníci.

Najväčšou výhodou pre našich zákazníkov je otvorený proces celej inštalácie tak aby sme pre váš projekt vybrali optimálne riešenie s dobrou návratnosťou, aby sme vám pomohli získať dotácie, povolenia, schválenia a zároveň každý procesný krok výstavby fotovoltaickej elektrárne je u nás riadne evidovaný a vysvetlený, vrátane histórie zmlúv a potrebnej dokumentácie.

Zariadime pre Vás:

Už od roku 2010 sa venujeme návrhu a výstavbe fotovoltaických systémov pre domácnosti i komerčné a verejné budovy. Fotovoltaické elektrárne budujeme na základe vašich požiadaviek a na mieru pre každého klienta s ohľadom na ekonomiku výstavby, efektívnosť ale i návratnosť vašich finančných prostriedkov.

Chcete o nás vedieť viac?

EmotionBuildings má nový web embu.sk

EmotionBuildings má nový web embu.sk

Zaujíma vás oblasť…

 28.11.2023  819

Recenzie:

"Veľmi si cením férový prístup (už v príprave poukážu aj na negatíva), realizáciu s odbornou starostlivosťou (sledujú dobro zákazníka aj keď by nemuseli) a skúsenosti po všetkých stránkach. "

Vlasťo-Košice | 17.07.2024

(5/5)

Realizácia fotovoltickej elektrárne s výkonom 3,22 kWp, hybrid meničom GoodWe 5K- ET plus​​ a solárnymi panelmi JaSolar JAM72S20 460Wp pre klienta z Košíc☀️ Od roku 2010 využívame a budujeme On-Grid a hybridné fotovoltické systémy pre úspory vo vašich domácnostiach, firmách a iných komerčných budovách 🏡 Fotovoltické elektrárne budujeme na kľúč 🔑 na základe vašich požiadaviek, s ohľadom na ekonomiku výstavby, efektívnosť ale i návratnosť vašich finančných prostriedkov 💶 V našom portfóliu nájdete aj komponenty na výstavbu fotovoltaických elektrární -fotovoltické panely, meniče fotovoltaických systémov, batérie fotovoltaických systémov, ale aj  nabíjacie stanice pre elektromobily. Ak neviete, aká fotovoltaická elektráreň, je pre vás najvhodnejšia, neváhajte nás kontaktovať. Prevedieme vás celým procesom realizácie vašej FVE, krok po kroku 👌

viac info >
Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (33)

živnostník, spoločnosť

> energetika (31)

EmotionBuildings s.r.o.

Hollého 854/12
020 01 Púchov
Slovensko

IČO: 53 704 410
DIČ: 2121468316
IČ DPH: SK2121468316

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?
EmotionBuildings má nový web embu.sk

EmotionBuildings má nový web…

Zaujíma vás oblasť…

 28.11.2023  819

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím