Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Navrhujeme, projektujeme a staviame fotovoltaické elektrárne pre rodinné domy, domácnosti a komerčné budovy. Máme za sebou vyše 400 realizácií, sme držiteľmi všetkých certifikátov a našou najlepšou vizitkou sú spokojní zákazníci.

Najväčšou výhodou pre našich zákazníkov je otvorený proces celej inštalácie tak aby sme pre váš projekt vybrali optimálne riešenie s dobrou návratnosťou, aby sme vám pomohli získať dotácie, povolenia, schválenia a zároveň každý procesný krok výstavby fotovoltaickej elektrárne je u nás riadne evidovaný a vysvetlený, vrátane histórie zmlúv a potrebnej dokumentácie.

Zariadime pre Vás:

Už od roku 2010 sa venujeme návrhu a výstavbe fotovoltaických systémov pre domácnosti i komerčné a verejné budovy. Fotovoltaické elektrárne budujeme na základe vašich požiadaviek a na mieru pre každého klienta s ohľadom na ekonomiku výstavby, efektívnosť ale i návratnosť vašich finančných prostriedkov.

Chcete o nás vedieť viac?

EmotionBuildings má nový web embu.sk

EmotionBuildings má nový web embu.sk

Zaujíma vás oblasť…

 28.11.2023  90

Recenzie:

"Dobrá komunikácia, priebeh inštalácie zo strany EmotionBuildings v poriadku, v dohodnutom termíne. So spoluprácou sme boli spokojní. Ďakujeme "

Ján P | 01.12.2023

(5/5)

Realizácia fotovoltaickej elektrárne s výkonom 5,52 kWp s hybridným meničom GoodWe 10K-ET plus​​​ ☀️ Od roku 2010 využívame a budujeme fotovoltaické systémy pre úspory nielen v našich, ale aj vašich domácnostiach 🏡 Fotovoltaické elektrárne budujeme na základe vašich požiadaviek a na mieru pre každého klienta s ohľadom na ekonomiku výstavby, efektívnosť ale i návratnosť vašich finančných prostriedkov.

Fotovoltaika na dom >
Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (1)

živnostník, spoločnosť

> energetika (24)

EmotionBuildings s.r.o.

Hollého 854/12
020 01 Púchov
Slovensko

IČO: 53 704 410
DIČ: 2121468316
IČ DPH: SK2121468316

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?
EmotionBuildings má nový web embu.sk

EmotionBuildings má nový web…

Zaujíma vás oblasť…

 28.11.2023  90

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím