Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Ponúkame širokú paletu špičkových solárií, skutočnej No.1 medzi profesionálmi. Výkonná profesionálna technika, prvotriedny komfort a fascinujúci design sú hlavnými ukazovateľmi solárií Ergoline So spôsobom rovnomerného opaľovania píše Ergoline novú kapitolu v napredovaní UV technológií. Pôsobivým príkladom mimoriadnej kompetentnosti značky Ergoline sú ultra –sklenené opaľovače tváre tretej generácie, ktoré prinášajú ešte lepší odrazový a transmisný výkon.S Ergoline si vytvárate pevný základ pre úspešné podnikanie a môžete sa spoľahnúť na marketingovú podporu

Zariadime pre Vás:

Solárne štúdio Ergoline- Bohrova 1
V piatich priestranných kabínach vám ponúkame horizontálne a vertikálne solária Ergoline v prevedení Hybrid Performance, Super Power a Dynamic Turbo Power.

Ponúkame : • rôzne permanentky s výraznými zľavami, solárnu kozmetiku • nealko občerstvenie, káva • bezproblémové parkovanie priamo pri prevádzke – zdarma • WIFI internet pre zákazníkov zdarma • detský kútik •
vítané sú aj psíky

Certifikáty

Kozmetika Devoted Creations a Tannymaxx
Individuálnym prístupom ku každému zákazníkovi, na základe určenia fototypu pokožky klienta, vám poradíme pri výbere vhodného typu solária a času opaľovania. Kompetentne vám poradíme aj pri výbere solárnej kozmetiky, ktorá by mala byť neoddeliteľným doplnkom opaľovania v soláriu. Aby mohli produkty solárnej kozmetiky naplno uplatniť všetky svoje zložky, musíme ich používaniu venovať rovnakú pozornosť a trpezlivosť ako používaniu bežnej telovej kozmetiky. U nás ponúkame špičkovú solárnu kozmetiku Devoted Creations a Tannymaxx.


Naše servisné oddelenie zabezpečuje komplexné služby týkajúce sa zriadenia prevádzky solárneho štúdia. Odborne poradíme pri obhliadke vhodných priestorov, výbere vhodných typov solárií pri zohľadnení aj prípadnej konkurencie v blízkom okolí. Zabezpečujeme:
- Dovoz, montáž a demontáž solárií
- Sťahovanie solárií, záručný servis
- Pozáručný servis na všetky druhy solárií
- Výmenu UV trubíc
- Čistenie solárií
- Meranie hustoty toku žiarenia UV trubíc
- Repasovanie solárií
- Nakonfigurovanie akéhokoľvek Ergoline a Soltron solária na 0,3 Normu.

Certifikáty

ERGOLINE V ROKU 2009 ZVOLENÝ ZA ZNAČKU STOROČIA. PREČO?

Potenie sa pod umelým slnkom už dávno patrí do minulosti: špeciálne nastavené prúdenia vzduchu omývajú teplo príjemne chladivým vzduchom. Ergonomický celkový koncept sa stará o pohodlné ležanie a kompletné uvoľnenie. Vďaka inovatívnej technike stereofónneho zvuku má Ergoline aj v ozvučení hlavné slovo a teda zákazník si môže svoj slnečný kúpeľ vychutnávať aj po hudobnej stránke. K technologickému štandardu solárií Ergoline patrí tiež jednoduchá obsluha: či už climatronic, opaľovanie ramien alebo tváre.

Chcete o nás vedieť viac?

Vzdelávanie pracovníka solárneho štúdia

Vzdelávanie pracovníka solárneho štúdia

Vlastníte solárne štúdio…

 09.12.2022  3449

NOVÁ LUXUSNÁ RADA SOLÁRIÍ ERGOLINE VITALITY

NOVÁ LUXUSNÁ RADA SOLÁRIÍ ERGOLINE…

Spoločnosť Ergoline vyvíja…

 27.09.2022  2381

Čo tak, pripraviť sa na leto v hybridnom soláriu ?

Čo tak, pripraviť sa na leto v…

Hybrid Performance LED -…

 30.04.2018  34444

Tajomstvo úspechu spoločnosti Ergoline

Tajomstvo úspechu spoločnosti Ergoline

Najväčšie percento podnikov…

 20.12.2017  6232

Recenzie:

"Nemecká technológia Ergoline pre naše solárne štúdio bola voľba číslo jedna a preto sme oslovili tohto slovenského distribútora značky. So spolupráce so spoločnosťou Ergoline Slovensko sme veľmi spokojní. Veľmi oceňujeme profesionalitu jednania s majiteľkou spoločnosti pani Justovou, transparentnosť informácii, kvalitu dodávky, dodržanie termínov a osobitne by sme chceli poďakovať pani Michaele Čerňanskej za maximálnu ústretovosť, pochopenie potrieb našej novej prevádzky a pomoc pri štarte nášho podnikania. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu so značkou Ergoline. "

Solárium Sun & Paradise | 04.12.2023

(5/5)

Ergoline

"Ďakujeme a držíme palce v podnikaní. Pevne veríme, že vaše špičkové, najmodernejšie soláriá Ergoline potešia všetkých Vašich klientov. "

Dodanie a montáž špičkových solárií Ergoline do solárneho štúdia Sun & Paradise v Bratislave ☀️ V štúdiu nájdete špičkové solária: vlajkovú loď Ergoline Prestige Lightvision Spectra, TOP model série Vitality Ergoline Vitality Fusion 50 Hybrid a vertikálne solárium Ergoline Sunrise 7200 Hybrid Light LED. Veríme, že si zákazníci tieto špičkové soláriá zamilujú ❤️ Sme výhradným dovozcom solárií Ergoline pre Slovenskú republiku. Okrem predaja a servisu značkových solárií Ergoline vám radi pomôžeme s výmenou trubíc do vášho solária. Vďaka našej spolupráci s finančnou spoločnosťou EUROLEASING SK máte jedinečnú možnosť kúpy solária na splátky. V ponuke tiež máme repasované solária Ergoline v 100 % technickom stave, kozmetiku do solária a všetko čo potrebujete k prevádzke solárneho štúdia. Doplnkami z nášho e-shopu môžete spríjemniť vašim zákazníkom čas strávený vo Vašom solárnom štúdiu ❤️

Solária Ergoline >
Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (2361)
4.98/5
35 referencií PRO

GPJ, spol. s r.o.

Podlučinského 13
82103 Bratislava
Slovensko

IČO: 35699701
DIČ: 2020327397
IČ DPH: SK2020327397

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Bohrova 1 - Petržalka
0/5
Chcete o nás vedieť viac?

Vzdelávanie pracovníka solárneho štúdia

Vzdelávanie pracovníka…

Vlastníte solárne…

 09.12.2022  3449

NOVÁ LUXUSNÁ RADA SOLÁRIÍ ERGOLINE VITALITY

NOVÁ LUXUSNÁ RADA SOLÁRIÍ…

Spoločnosť Ergoline…

 27.09.2022  2381

Čo tak, pripraviť sa na leto v hybridnom soláriu ?

Čo tak, pripraviť sa na leto…

Hybrid Performance…

 30.04.2018  34444

Tajomstvo úspechu spoločnosti Ergoline

Tajomstvo úspechu spoločnosti…

Najväčšie percento…

 20.12.2017  6232

Relax v soláriu počas zimy má zdravotné aj estetické výhody!

Relax v soláriu počas zimy má…

Vianočné sviatky a…

 19.12.2017  8002

Zásady správneho opaľovania v soláriách!

Zásady správneho opaľovania v…

Počas jesenných a…

 03.12.2017  9552

Škodlivé soláriá? Takáto je pravda!

Škodlivé soláriá? Takáto je…

Podľa mnohých…

 29.11.2017  13530

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím