Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Som profesionálna fotografka, ktorá sa fotografii venuje takmer celý svoj dospelý život. Dve vysoké školy mi pre túto prácu poskytujú dobré zázemie – vďaka štúdiu fotografie (FAMU, Praha) zvládam ako technickú, tak aj kreatívnu a výtvarnú stránku fotografickej práce. Niekoľko rokov som pôsobila ako svadobný fotograf v kanadskom Vancouveri, po návrate do Európy pracovala ako fotograf pre mnohé významné spoločnosti a inštiruúcie - Rozhlas a televízia Slovenska, VÚB, Vydavateľstvo LCA, Agentúra Comm, Agentúra Seesame a iné.

Zariadime pre Vás:

Recenzie:

" Katarína ma neuveriteľný cit pre zachytenie každého okamihu a detailov. Mala skvelé nápady, čo sa týka výberu miesta a póz pri fotení. Je to jedným slovom profesionál, s ktorým sa výborne spolupracuje a záruka spokojnosti je viac než vysoká. Môžeme ju vrelo odporučiť všetkým, dokonca aj tým, ktorí trpia fóbiou z objektívou - budete milo prekvapení, ako radi sa v skutočnosti fotíte a ako dobre na fotogradiách vyzeráte. Veľké vďaka tebe Katarína a sme o tom presvedčení, že keď raz budeme na dôchodku pozerať fotografie zo svadby, spomenieme si na Teba. Ďakujeme "

LenkaJozef | 23.04.2013

(5/5)

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (1638)
4.95/5
10 referencií

živnostník, spoločnosť

> fotograf (10)

Katarína Jesná

majiteľ
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím