Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Naše služby
Ponúkame Vám komplexné služby v oblasti realizácie záhrad na kľúč.

Zariadime pre Vás:

Terasa je v súčasnosti moderným, ale aj veľmi úžitkovým prvkom. Opticky zvýrazni priestor a je významnou dominantou okolia domu a záhrady.
Terasové dosky z exotických drevín ako aj drevoplastové dosky, vyrobené kvalitnou technológiou majú vynikajúcu odolnosť a dlhú životnosť. Rovnako sú trvácne takzvané termo dosky vyrobené špeciálnou technológiou.
Samotná montovaná terasa nie je však lacnou záležitosťou. Ako pri všetkom, tak aj pri voľbe terasy platí známe porekadlo "nie sme takí bohatí, aby sme kupovali lacné veci". Časom zistíme aké je to investovať do lacného a nekvalitného materiálu.

Certifikáty

Záruka a servis:
Na montáž terasy poskytujeme štandardne záruku 2 roky.
Na terasové dosky Relazzo a Woodlook je záruka 10 rokov.
Záruka na Woodlook terasové dosky v prípade výskytu drevokazného hmyzu je 25 rokov.
Na dosky Heveatech z exotického dreva je záruka 15 rokov.


Hľadáte moderné a atypické kvetináče ktoré majú štýl a vkusne zvýraznia vašu terasu so záhradným nábytkom? Alebo zmodernizujú váš balkón? Máme pre Vás riešenie, ktoré nekúpite v žiadnom obchode - kvetináče vyrobené presne podľa vašich predstáv.
Každý kvetináč, ktorý vyrobíme, je jedinečný a neopakovateľný. Rozmery a vzhľad kvetináčov prispôsobíme vašim želaniam a priestorovým možnostiam. Ponúkame Vám množstvo dizajnových riešení a široký výber farebných odtieňov.

Certifikáty

Ručná výroba je zaručeným znakom jedinečnosti a neopakovateľnosti kvetináčov. Je detailná a precízna s dôrazom na estetiku a dizajn.

Vďaka dobre premyslenej technológii a pracovným postupom naše kvetináče sú kvalitné, trvácne a určené špeciálne do vonkajšieho prostredia aj v zimnom období.


Záhrady navrhujeme tak, aby ste sa v nich cítili dobre Vy a celá vaša rodina. Len premyslený a odborne vypracovaný projekt záhrady dá vašej záhrade myšlienku a skutočnú harmóniu, Množstvo ihličnatých stromov v záhrade nemá žiadnu myšlienku a robí z vašej záhrady mini záhradníctvo.
Profesionálne navrhnutý a zrealizovaný projekt záhrady ušetrí vám čas a pomôže predísť množstvu chýb. Vyhnete sa tak nákladom na neskoršie opravy alebo rozsiahle rekonštrukcie.

Bohdan Šipoš

konateľ

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím