Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Potrebujete zabezpečiť či komplexnú rekonštrukciu bytu, opraviť garážovú bránu, kúpiť novú klimatizáciu alebo všetko naraz?
Prečo hľadať na každý úkon riešenie zvlášť? Pokojne realizáciu nechajte na nás a získaný čas venujte radostnejším záľubám. Sme profesionálna starostlivosť o vaše bývanie a šetríme váš čas, peniaze aj starosti. Ponúkame komplexné služby pre rodinné domy a byty v Bratislave a okolí

Zariadime pre Vás:

HomePro poskytuje služby v oblasti realizácie a revitalizácie záhrad, ale ponúka aj komplexnú starostlivosť zeleň, trávnik, bazény a zavlažovacie systémy.


Chcete mať pekne vyzerajúci trávnik a cítiť sa vo Vašej záhrade pohodlne a príjemne, ale nemáte čas alebo chuť tráviť svoj voľný čas starostlivosťou o trávnik. Kontaktujte HomePro a naši objektoví manažéri Vám bezplatne vypracujú cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek a navrhnú optimálny spôsob starostlivosti o vašu záhradu a bývanie.


Potrebujete prispôsobiť bývanie v rodinnom dome, alebo byte svojim potrebám? Netrúfate si na kompletnejšiu rekonštrukciu, alebo vám chýbajú potrebné skúsenosti? HomePro vám poradí, pripraví komplexnú rekonštrukciu, zorganizuje jednotlivé profesie a umožní vám venovať sa príjemnejším veciam.
Pri kontrole všetkých prác vás zastúpi objektový manažér HomePro, ktorý má s rekonštrukciami dostatočné skúsenosti a dohliadne na dodržanie všetkých postupov, harmonogramu prác a dosiahne želaný výsledok rekonštrukcie. Samozrejme všetky otázky, ktoré počas prác vyvstanú prekonzultujeme s vami a prispôsobím

Povedali o Nás:

"Vyuzil som spolocnost pri klcovani zahrady, ked som sa pustil do upravy pozemku ktory som zdedil, za dva dni spravili robotu ktoru by som ja robil aspon dva tyzdne a za tu cenu myslim ze super."

pete | 10.03.2014

(5/5)

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (379)
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím