Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Dynamická firma, ktorá sa špecializuje na bezpečnostné kamerové systémy a stavebné práce. Ďalej ponúkame: video-analýza, zabezpečovacie, radarové a live streamingové systémy a zariadenia na počítanie návštevnosti. Naše služby zahŕňajú širokú škálu činností od návrhu, montáže, integrácie, údržby a servisu systémov po individuálne riešenia na kľúč.
Zároveň prevádzkujeme e-shop www.digitalneriesenia.sk, so širokou ponukou kamier, nahrávacích zariadení a iného príslušenstva.

Zariadime pre Vás:

Realizovali sme kamerové systémy pre mestá, obce, obchodné reťazce, penzióny ako aj individuálnych a iných zákazníkov, takže s ich budovaním máme bohaté skúsenosti.
Naše služby zahŕňajú širokú škálu činností od návrhu, montáže, integrácie, údržby a servisu systémov až po individuálne riešenia na kľúč. Na dodané riešenia poskytujeme záručný a pozáručný servis.
Medzi základné princípy nami dodávaných riešení patria stabilita, dostupnosť a integrovateľnosť, preto našu prácu viete nájsť u zákazníkov ako Mesto Bratislava, EON Malženice, Pneubox, Matador Holding, Incheba a.s. a mnoho iných.

Certifikáty

Technická licencia vydaná KRPZ č. PT001384, certifikát kvality ISO 9001, certifikáty výrobcov AXIS Development Partner, Bosch Integration Partner, Diva a partnerstvá so spoločnosťami ako AxxonSoft, Irisys, Cognimatics a iné.

Chcete o nás vedieť viac?

Bezpečnostné kamery môžu nahradiť aj poplašné zariadenie

Bezpečnostné kamery môžu nahradiť aj…

Z roka na rok sa…

 28.09.2016  33568

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?
Bezpečnostné kamery môžu nahradiť aj poplašné zariadenie

Bezpečnostné kamery môžu…

Z roka na rok…

 28.09.2016  33568

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím