Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Som realitný fotograf so sídlom v Bratislave, kameraman a nadšenec pre vizuálnu prezentáciu interiérov a exteriérov, s posadnutosťou pre trendové 3D a 360° fotografovanie. Vždy a rád sa učím, riešim, tvorím a zdokonaľujem. Mojím cieľom je vizuálne prezentovať komerčné priestory a realitné portfólio svojich zákazníkov na najvyššej možnej úrovni, pričom kombinujem najmodernejšie technológie s dlhoročnými fotografickými skúsenosťami.

Zariadime pre Vás:

Nafotenie bytu vyspelou profesionálnou technikou, s dôrazom na využitíie prirodzeného svetla v čo najvyššej miere. V prípade potreby dosvetlenie viacerými bleskami alebo trvalými daylight svetlami. Spolu s pokročilými úpravami v post-procese zabezepečím, aby interiéry a exteriéry vašich objektov vyzerali na fotografiách pútavejšie vďaka živým farbám a vysokému dynamickému rozsahu. Ideálne riešenie tak pre online ako aj print.

Certifikáty

Začiatkom roku 2016 som sa (ako prvý na Slovensku) stal autorizovaným poskytovateľom služieb americkej spoločnosti Matterport, ktorá vyvinula jedinečný spôsob snímania a prezentácie objektov a ich interiérov. Spočíva v trojrozmernej interaktívnej prehliadke - 3D Matterport Showcase™ - ktorá sprostredkuje užívateľovi veľmi reálny pocit, akoby sa v prezeranej nehnuteľnosti naozaj prechádzal. Verím, že aj Vy sa stanete mojim spokojným zákazníkom, ktorému moje fotografie, 3D prehliadky alebo videá pomôžu pri predaji nehnuteľnosti, získaní nového nájomcu, alebo pri prezentácii komerčných priestorov


Nasnímanie Vášho bytu alebo komerčného priestoru stabilizovanou plnoformátovou zrkadlovkou, s konematografickými prvkami a moderným, dynamickým strihom.
Vyrobím pre Vás aj prezentačnú video-vizitku a krátke marketingové videá pre sociálne siete.

Certifikáty

Portfólio mojich prác si môžete pozrieť na https://www.janhamorsky.myportfolio.com

Chcete o nás vedieť viac?

Chcete byť na Google Street View? Tu je návod!

Chcete byť na Google Street View? Tu je…

Keď sa v roku 2001…

 10.06.2019  5428

Recenzie:

"Sme nesmierne radi, že sme mali opäť možnosť spolupracovať s pánom Hamorským. Svoju prácu odvádza na 120%, čo je vidieť aj na fotografiách. Ku svojej práci pristupuje vždy zodpovedne, profesionálne a dodržuje termíny, navyše je príjemný a pohodový. Ďakujeme Vám Janko. "

TREVA výťahy | 31.01.2020

(5/5)

Jan Hamorsky Realitný fotograf

"Ďakujem Vám pán Vavro a teším sa na ďalšiu spoluprácu."

Prémiové fotografovanie nových výťahov od spoločnosti TREVA výťahy. Tieto výťahy boli nafotené vyspelou profesionálnou technikou, s dôrazom na využitie prirodzeného svetla v čo najvyššej miere. Vďaka úpravám v post - procese bude váš objekt vyzerať na fotografiách pútavejšie vďaka živým farbám a vysokému dynamickému rozsahu. Pozrite si množstvo mojich ďalších prác.

viac info >
Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (1441)

živnostník, spoločnosť

> fotograf (25)

> kamera-video (12)

BBDH s.r.o.

Bajkalská 9/A
83104 Bratislava
Slovensko

IČO: 50154800
DIČ: 2120203107
IČ DPH: SK2120203107

Jan Hamorsky

FOTO | VIDEO | 3D SKEN
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?

Chcete byť na Google Street View? Tu je návod!

Chcete byť na Google Street…

Keď sa v roku…

 10.06.2019  5428

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím