Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Som realitný fotograf so sídlom v Bratislave, kameraman a nadšenec pre vizuálnu prezentáciu interiérov a exteriérov, s posadnutosťou pre trendové 3D a 360° fotografovanie. Vždy a rád sa učím, riešim, tvorím a zdokonaľujem. Mojím cieľom je vizuálne prezentovať komerčné priestory a realitné portfólio svojich zákazníkov na najvyššej možnej úrovni, pričom kombinujem najmodernejšie technológie s dlhoročnými fotografickými skúsenosťami.

Zariadime pre Vás:

Nafotenie bytu vyspelou profesionálnou technikou, s dôrazom na využitíie prirodzeného svetla v čo najvyššej miere. V prípade potreby dosvetlenie viacerými bleskami alebo trvalými daylight svetlami. Spolu s pokročilými úpravami v post-procese zabezepečím, aby interiéry a exteriéry vašich objektov vyzerali na fotografiách pútavejšie vďaka živým farbám a vysokému dynamickému rozsahu. Ideálne riešenie tak pre online ako aj print.

Certifikáty

Začiatkom roku 2016 som sa (ako prvý na Slovensku) stal autorizovaným poskytovateľom služieb americkej spoločnosti Matterport, ktorá vyvinula jedinečný spôsob snímania a prezentácie objektov a ich interiérov. Spočíva v trojrozmernej interaktívnej prehliadke - 3D Matterport Showcase™ - ktorá sprostredkuje užívateľovi veľmi reálny pocit, akoby sa v prezeranej nehnuteľnosti naozaj prechádzal. Verím, že aj Vy sa stanete mojim spokojným zákazníkom, ktorému moje fotografie, 3D prehliadky alebo videá pomôžu pri predaji nehnuteľnosti, získaní nového nájomcu, alebo pri prezentácii komerčných priestorov


Nasnímanie Vášho bytu alebo komerčného priestoru stabilizovanou plnoformátovou zrkadlovkou, s konematografickými prvkami a moderným, dynamickým strihom.
Vyrobím pre Vás aj prezentačnú video-vizitku a krátke marketingové videá pre sociálne siete.

Certifikáty

Portfólio mojich prác si môžete pozrieť na https://www.janhamorsky.myportfolio.com

Chcete o nás vedieť viac?

Povedali o Nás:

"So službami pána Hamorského som bola spokojná, všetky termíny boli dodržané presne tak, ako sme sa dohodli. Jeho prácu hodnotím plným počtom hviezdičiek. "

Butterfly reality | 06.05.2019

(5/5)

Jan Hamorsky Realitný fotograf

"Ďakujeme za vaše hodnotenie, Vaša spokojnosť je naším prvoradým cieľom. "

Vytvorenie 3D prehliadky a realitné fotenie rodinného domu, Rebarborova ul., Bratislava - Vrakuňa. 3D prehliadka bola realizovaná v Decembri 2018.

3D prehliadka >
Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (3)

živnostník, spoločnosť

> fotograf (3)
> kamera-video (4)

BBDH s.r.o.
Bajkalská 9/A
83104 Bratislava
Slovensko

IČO: 50154800
DIČ: 2120203107
IČ DPH: SK2120203107

Jan Hamorsky

FOTO | VIDEO | 3D SKEN

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Chcete o nás vedieť viac?


Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím