Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Súkromné detské jasličky DROBČEK sú zariadením, ktoré poskytuje starostlivosť o deti od 6 mesiacov do 4. roka dieťaťa.
Jasličky majú celodennú starostlivosť s prevádzkovou dobou od 7:00 do 17:30 hod. Starostlivosť o deti je zabezpečená odborným, kvalifikovaným personálom detských a zdravotných sestier, ktoré výchovno – opatrovateľskou činnosťou zaručujú správny duševný a telesný vývoj dieťaťa. Tím detských sestričiek zabezpečuje deťom rovnakú starostlivosť a opateru ako v jeho rodine. Kladieme dôraz na individualitu dieťaťa, režim dňa prispôsobujeme jeho návykom z domova.

Zariadime pre Vás:

Vychádzame z myšlienky, že dieťa je individuálna bytosť a vnímame ho ako bytosť jedinečnú, ktorá potrebuje láskyplný záujem a preto prihliadame na jeho fyzické potreby, dušu, zdravie a talent. Detičky sú rozdelené podľa veku do skupín, mladších batoliat od 6 mesiacov do 23 mesiacov a starších batoliat od 24 mesiacov do 4 rokov. Režim dňa, stravovacie návyky a výchovno – vzdelávací proces je zameraný na rozvoj telesný a duševný, ktorý je prispôsobený veku dieťaťa. Hráme sa do sýtosti a popri hre ich učíme podieľať sa na každodennom živote. Všetky činnosti motivujeme hrou.

Certifikáty

Zariadenie je schválené Regionálnym úradom verejného zdravotníctva SR.

Vybavenie jasličiek spĺňa všetky materiálno technické požiadavky pre prevádzkovanie detských jaslí v zmysle zákona, č.245/2008 o výchove a vzdelávaní, č. 355/2007 o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia, vyhláška MZ SR č. 527/2007 o podrobnostiach a požiadavkách na zariadenie pre deti a mládež, č. 521/2007 o podrobnostiach a požiadavkách na pieskoviská.

Chcete o nás vedieť viac?

Jasle, ktoré máme radi

Jasle, ktoré máme radi

Riaditeľka jaslí Drobček je…

 25.02.2018  19840

Recenzie:

"Jasličky Drobček hodnotím pozitívne, ak by sme mali nejaké výhrady voči starostlivosti alebo prístupu k naším ratolestiam určite by sme nevyužívali ich služby. Ďakujem za príkladnú starostlivosť a hodnotím plným počtom hviezdičiek. "

Nikola Miklasova | 08.02.2018

(5/5)

Aj pani Nikola sa rozhodla pre Jasle Drobček.

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (1729)
5/5
5 referencií

živnostník, spoločnosť

> starostlivost-o-deti (5)

Mgr. Tomáš Gumbir

Manažér prevádzok
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?
Jasle, ktoré máme radi

Jasle, ktoré máme radi

Riaditeľka jaslí…

 25.02.2018  19840

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím