Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Firma KASO-TRANS už od roku 1999 poskytuje služby v oblasti autodopravy. Pre veľké množstvo žiadostí na prepravu nábytku a sťahovania sme začali poskytovať aj tieto služby. Dnes už po rokoch úspešnej práce máme bohaté skúsenosti a radíme sa k profesionálom v tomto odbore.

Zariadime pre Vás:

Služby v domácnosti. Ponúkam montáž a demontáž nábytku, vŕtanie, drobné opravy, vypratávanie bytov, domov, pivníc, garáží a podobne. Odvoz a likvidácia starých spotrebičov, starého nábytku či iných nepotrebných vecí do Zberného dvora. Diskrétne, spoľahlivo a lacno.


Autodoprava. Ponúkam služby prepravy akéhokoľvek tovaru pre firmy aj súkromné osoby. Preprava volne uloženého tovaru, paletového tovaru, rozvoz kusových zásielok a podobne. Odvoz tovaru z nákupných centier Hornbach, Baumax, Decodom, Siko, Nay, Datart, Mercury market a podobne aj s vynáškou tovaru až do bytu. Odvoz starého nábytku a podobne do Zberného dvora. Diskrétne, spoľahlivo a lacno.


Sťahovanie. Ponúkame sťahovanie bytov, domov, firiem, obchodných prevádzok, škôl, kancelárií, skladov a podobne. Preprava a presun ťažkých bremien, pianín, trezorov, strojov, technologických zariadení a podobne. Diskrétne, spoľahlivo a lacno.

Povedali o Nás:

"veľmi kvalitný a ľudský prístup"

Fugas | 07.02.2015

(5/5)

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (726)

Peter Kasarda

majiteľ

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím