Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Naša firma sa zaoberá predajom a montážou podlahových krytín a tieniacej techniky do obytných a komerčných priestorov. Naše služby spočívajú v našej návšteve u Vás , ukážkou daných materiálov a cenovej ponuky celej zákazky. Snažíme sa zrealizovať práce čo v najkratšej dobe a v čase , ktorý vyhovuje hlavne Vám.
Pracujeme s kvalitnými materiálmi od renomovaných značiek. Nie je problém podľa Vášho želania namontovať materiál Vami dodaný.

Zariadime pre Vás:

Máte na výber medzi drevenými a laminátovými parketami s nepreberným množstvom dekórov. Kto kladie dôraz na tradičné a štýlové parkety, určite neprehliadne drevené parkety Kährc a Prima Parket. Krása prírodnej štruktúry rasteného dreva je nenahraditeľná. Ich vzhľad a odolnosť je dotvorená niekoľkými vrstvami vysoko tvrdeného laku. Ak hovoríme o odolnosti, nemôžeme opomenúť laminátové parkety, ktoré nedajú šancu ani najmenším nečistotám a ľahko sa udržiavajú. S množstvom prevedení imitujúcich dreviny si tiež vyberie každý.

Chcete o nás vedieť viac?

Prírodné linoleum – klasika so svetlou budúcnosťou

Prírodné linoleum – klasika so svetlou…

Povesť mu narušili…

 22.10.2014  11322

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?
Prírodné linoleum – klasika so svetlou budúcnosťou

Prírodné linoleum – klasika…

Povesť mu narušili…

 22.10.2014  11322

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím