Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Zabezpečujeme stavebné práce na kľúč podľa požiadaviek zákazníka. Máme za sebou desiatky stavieb rodinných domov, ako aj rekonštrukcií menších aj väčších stavebných projektov po celom Slovensku.
Potrebujete zatepliť dom či bytovku? Pripravíme vám ponuku ktorá vás presvedčí. Disponujeme vlastným tímom vyškolených pracovníkov, máme vlastné lešeneie a naším krédom je práca v najlepšej kvalite a vždy načas. Oslovte nás.

Povedali o Nás:

" Stavebná firma,ktorá sa pustí aj do väčších zakázok. Mám osobnú skúsenosť tak pri prestavbe vnútorných priestorov liečebného ústavu,ako aj pri prístavbe šatní a vodoliečebných oddelení. Ústretové zmluvné podmienky, rešpektovanie dohodnutých termínov a prispôsobenie sa charakteru liečebného zariadenia – práce počas prevádzky. Posledná práca na zateplení časti budovy priniesla tiež výrazné zvýšenie konfortu. Promptné vybavenie prípadných problémov v záručnom aj pozáručnom období. "

MariaChylova | 20.07.2012

(5/5)

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (530)

Štefan Kollár

konateľ

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím