Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Sme skupina KONTRAKTING, ktorá aktívne pôsobí na slovenskom a zahraničnom trhu od roku 1991. Podľa požiadavky odberateľa – architekta, investora či stavebnej firmy navrhneme a dodáme konštrukciu vyrobenú z dreva. Ovládame dostupné a moderné technológie a presadzujeme návrat k drevu ako základnému konštrukčnému materiálu. Našimi výrobkami sú väzníky, krovy, strechy a stavby z dreva. Staviame stĺpikové konštrukcie, konštrukcie z veľkoplošných panelov a aj skeletové stavby z lepeného lamelového dreva. Navrhujeme a staviame konštrukcie nízkoenergetických a pasívnych stavieb.

Zariadime pre Vás:

Ponúkame vám návrh krovu, jeho výrobu a montáž krovu na stavbe. Navrhneme vám ekonomicky efektívny krov pri dodržaní vašich požiadaviek na tvar a zaťaženie.

Krovy navrhujeme a vyrábame dostupnými technológiami z masívu, KVH prvkov, lamelového lepeného dreva, alebo ich zostavujeme z priehradových väzníkov. Často sa používa kombinácia dvoch alebo viacerých technológií. V prípade vášho záujmu je možné konštrukcie navrhnúť a vyrobiť aj na väčšie zaťaženia ako vyžadujú zaťažovacie normy.

Recenzie:

"Rýchlo, no za to veľmi precízne odvedená práca. Komunikácia prebehla v naprostom poriadku, termíny boli dodržané a preto si myslím, že cena bola primeraná kvalite celého tohto procesu."

Branislav Tukac | 06.05.2024

(5/5)

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (26)
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím