Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Bolesti kĺbov, svalov, chrbáta, končatín, diabetes a mnoho ďalších zdravotných problémov úspešne lieči magnetoterapia, prístroj Renaissance, osvedčený a veľa rokov používaný v zdravotníckych zariadeniach aj v domácnostiach. Výsledky liečenia týmto prístrojom sú velmi kladné a spolahlivé a overené.

„Magnetické pole aplikované na postihnutú oblasť doporučeným spôsobom dokáže stimulovať bunky nášho tela a vytvárať tak najprirodzenejšie podmienky pre zmiernenie ťažkostí a regeneráciu tkanív bez zbytočného zaťažovania organizmu medikamentami.“

MUDr. Ján Hrdý, Lekár pre fyzikálnu terapiu

Zariadime pre Vás:

Certifikáty

Venujeme sa poradenstvu a predaju prístrojov na rehabilitácie a relax už od r.2001.Tento prístroj máme v ponuke už 5-ty rok a zatiaľ sme nemali žiadnu reklamáciu,čo aj svedčí o vysokej kvalite. Liečebné kúpele Trenčianske Teplice v r.2001 ako prvý začali tieto prístroje uplatňovať v liečení pacientov.Samozrejme, že odvtedy prešli kvalitným vývojom a výsledkom je tento najnovší typ z našej ponuky. Sada obsahuje: chrbtový a malý aplikátor, napájací adaptér 230/12 Volt, tester,výkonný generátor mag.pulzov, vyjadrenia a doporučenia odborných lekárov a záručný list.

Informujte sa a poradíme Vám

Chcete o nás vedieť viac?

Objavte liečivú silu magnetizmu a pomôžte svojmu zdraviu!

Objavte liečivú silu magnetizmu a…

Bolesti kĺbov, svalov,…

 24.08.2015  4914

Recenzie:

"Komunikacia s predavajucim bola bezproblemova.Predavajuci sa zaujimal a aj v sucastnej dobe sa zaujima o pouzivanie dorucenej magnetotetapie.Som velmi spokojna,ze som si vybrala prave tohto predavajuceho . Som velmi spokojna s p. Remenarom a vrelo by som ho odporucila aj dalsim kupujucim. "

Mihaliková | 01.03.2016

(5/5)

Rehabilitačný prístroj Renaissance

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (2369)
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?
Objavte liečivú silu magnetizmu a pomôžte svojmu zdraviu!

Objavte liečivú silu…

Bolesti kĺbov,…

 24.08.2015  4914

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím